بازاریابی شبکه ای چیست؟

بازاریابی شبکه ای چیست؟

با بازاریابی شبکه ای آشنا شوید !

بازاریابی شبکه ای که به عنوان بازاریابی چند سطحی (MLM) نیز شناخته می شود، یک الگوی تجاری است که در آن پیمانکاران مستقل در یک شرکت در مورد کالا هایی که می فروشند، کمیسیون کسب می کنند. این حرفه ی بسیاری از افراد جذاب است زیا آن ها می توانند رئیس خودشان باشند، ساعت های کاری خود را تعیین کنند و برای موفقیت خودشان تلاش کنند. این حرفه می تواند بسیار پر سود باشد و در عین حال به سرمایه گذاری بسیار اندکی نیاز دارد. البته برای موفقیت در این شغل باید مراحل زیر را طی کنید:

1) شرکت های درست و قابل اعتماد را انتخاب کنید.

انتخاب یک شرکت مناسب در موفقیت شما بسیار مهم است. جستجوی سریع و آسان اینترنت معمولاً می تواند به بسیاری از سؤالات شما پاسخ دهد. تحقیق کنید تا مشخص شود کدام شرکت برای شما بهترین است. از جمله نکات مهم در انتخاب بهترین شرکت می توان به قدمت ساخت شرکت، تثبیت شدن آن، میزان فروش و غیره اشاره کرد.

به منظور ثبت آگهی اینترنتی با ما تماس بگیرید.

2) درباره ی مدیرعاملان شرکت جستجو کنید.

همان مواردی را که در تحقیق درباره ی انتخاب شرکت انجام می دادی در این مرحله انجام دهید. به عنوان مثال به میزان اعتبار و تابع قانون بودن مدیر عاملان، عدم کلاهبرداری و سو پیشینه و غیره توجه کنید.

3) در مورد خدمات و محصولات شرکت تحقیق کنید.

از آنجایی که شما مسئولیت تهیه و فروش این محصولات را به عهده دارید، مطمئن شوید که این محصولات واقعا معتبر باشند. برخی از شرکت های MLM محصولات مشکوک و خطرناکی به بازار وارد می کنند و در صورتی که شما بدون تحقیق مسئول فروش آن ها شوید می توانید مورد پیگرد قانونی قرار گیرید.

4) از استخدام کننده ی خود سؤال کنید.

وقتی شرکت مورد علاقه ی خود را پیدا کنید، احتمالاً با یک استخدام کننده با نماینده ملاقات خواهید کرد. در طی مراحل استخدام شکاک باشد و به یاد داشته باشید در صورت به سیستم، اسپانسر شما درآمد بیشتری کسب می کند؛ بنابراین ممکن است با شما کاملاً روراست نباشد. حواستان به وعده هایی مانند چقدر پول می گیرید پرت نشود و واقعا به آن چه می خواهید انجام دهید فکر کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

بالا