برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

جزئیات آگهـی

صنعت

آرتا بالابر


  • آرتا بالابر
  • آرتا بالابر
  • آرتا بالابر
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 2 تیر, 1400
موقعیت : تهران

معرفی آرتا بالابر

 

✅شرکت تولیدی صنعتی آرتا بالابر با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید انواع بالابر و استاکر و جک در زمینه تولید و طراحی جک های هیدرولیک اتوماتیک در ایران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

 

✅شرکت تولیدی و صنعتی آرتا بالابر ارائه کننده بالابرهای ثابت و متحرک هیدرولیکی در ارتفاعات 3الی 16 متر و وزنهای مختلف 300کیلو گرم الی 2 تن بنا به درخواست مشتری در ابعاد مختلف میباشد.

✅از دیگر محصولات این شرکت بالابرهای خانگی ، بالابر مغازه ،بالابر رستوران ، بالابر فروشگاهی، معلول بر، جک پالت، استاکر در انواع مختلف بشکه بلند کن و… میباشد.

✅این شرکت همچنین تعمیرات انواع بالابرهای هیدرولیکی ، ثابت ،متحرک , بالابرها تک نفره , بالابرهای دو و سه نفره , جک سرویس , بالابر مغازه ومسکونی درمحل مشتری را انجام میدهد. تعمیرات شما ظرف ۲۴ساعت توسط این شرکت رفع میشود.

 

ویژگی های بالابر هیدروریک ثابت

 

🔸بالابر هیدروریک ثابت:

بالابر هیدرولیکی ثابت ازخانواده دستگاه های هیدرویکی است که از آن برای بالا بردن شخص و یا بار و اجسام سنگین استفاده می کنیم . بالابر دستگاهی است شبیه به آسانسور و دقیقا کار آسانسور را انجام می دهد . بالابر هیدرولیکی برای انتقال قدرت خود از قدرت جک هیدرولیک استفاده می کند. به این صورت که وقتی موتور شروع به چرخش می کند ، پمپ هیدرولیک هم به چرخش در آمده و روغن داخل مخزن را به سمت جک هیدرولیک پمپاژ می کند وبا بالا رفتن جک ، صفحه بالابر هیدورلیکی هم به بالا حرکت می کند و در هنگام پایین آمدن ، شیر برقی وارد عمل شده ، یعنی تا زمانی که برق وارد بالابر هیدرولیکی نشود اجازه تخیله روغن به تانک را نمی دهد. در کل بالابر هیدرولیکی با روشن شدن موتور به بالا می رود و بدون روشن شدن موتور و فقط با روشن شدن شیر برقی به پایین می آید. از بالابر ها در ضمینه های مختلفی استفاده می کنیم مثل بالا و پایین بردن بار در کارخانه ها و مغازه ها به وسیله بالابر و یا بالا و پایین آوردن نفر به وسیله بالابر در مغازه یا ساختمان های مسکونی و یا کارخانه ها .

🔸در چه مکان هایی از بالابر هیدرولیکی ثابت می توانیم استفاده کنیم :

✔️استفاده از بالابر هیدرولیکی در جلوی بالکن

✔️استفاده از بالابر هیدرولیکی در فضای بین راه پله ها

✔️استفاده از بالابر هیدرولیکی در قسمتی از سقف که به اندازه دلخواه تخریب شده

✔️استفاده از بالابر هیدرولیکی در فضای گلخانه

✔️استفاده از بالابر هیدرولیکی از فضای بیرونی ساختمان به سمت راه پله و …

 

راه های ارتباطی آرتا بالابر

 

 نام و نام خانوادگی آرتا بالابر
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09120966387 _ 09198971480
 وب سایت artabalabar.com
ایمیل [email protected]
 اینستاگرام
آدرس تهران – شهرک صنعتی چهار دانگه – انتهای خیابان 17ام – خیابان 15/5 مهر – پلاک 7

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا