برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

جزئیات آگهـی

صنعت

آرتا بالابر


  • آرتا بالابر
  • آرتا بالابر
  • آرتا بالابر
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 2 تیر, 1400
موقعیت : تهران

معرفی آرتا بالابر

 

✅شرکت تولیدی صنعتی آرتا بالابر با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید انواع بالابر و استاکر و جک در زمینه تولید و طراحی جک های هیدرولیک اتوماتیک در ایران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

 

✅شرکت تولیدی و صنعتی آرتا بالابر ارائه کننده بالابرهای ثابت و متحرک هیدرولیکی در ارتفاعات 3الی 16 متر و وزنهای مختلف 300کیلو گرم الی 2 تن بنا به درخواست مشتری در ابعاد مختلف میباشد.

✅از دیگر محصولات این شرکت بالابرهای خانگی ، بالابر مغازه ،بالابر رستوران ، بالابر فروشگاهی، معلول بر، جک پالت، استاکر در انواع مختلف بشکه بلند کن و… میباشد.

✅این شرکت همچنین تعمیرات انواع بالابرهای هیدرولیکی ، ثابت ،متحرک , بالابرها تک نفره , بالابرهای دو و سه نفره , جک سرویس , بالابر مغازه ومسکونی درمحل مشتری را انجام میدهد. تعمیرات شما ظرف ۲۴ساعت توسط این شرکت رفع میشود.

 

ویژگی های بالابر هیدروریک ثابت

 

🔸بالابر هیدروریک ثابت:

بالابر هیدرولیکی ثابت ازخانواده دستگاه های هیدرویکی است که از آن برای بالا بردن شخص و یا بار و اجسام سنگین استفاده می کنیم . بالابر دستگاهی است شبیه به آسانسور و دقیقا کار آسانسور را انجام می دهد . بالابر هیدرولیکی برای انتقال قدرت خود از قدرت جک هیدرولیک استفاده می کند. به این صورت که وقتی موتور شروع به چرخش می کند ، پمپ هیدرولیک هم به چرخش در آمده و روغن داخل مخزن را به سمت جک هیدرولیک پمپاژ می کند وبا بالا رفتن جک ، صفحه بالابر هیدورلیکی هم به بالا حرکت می کند و در هنگام پایین آمدن ، شیر برقی وارد عمل شده ، یعنی تا زمانی که برق وارد بالابر هیدرولیکی نشود اجازه تخیله روغن به تانک را نمی دهد. در کل بالابر هیدرولیکی با روشن شدن موتور به بالا می رود و بدون روشن شدن موتور و فقط با روشن شدن شیر برقی به پایین می آید. از بالابر ها در ضمینه های مختلفی استفاده می کنیم مثل بالا و پایین بردن بار در کارخانه ها و مغازه ها به وسیله بالابر و یا بالا و پایین آوردن نفر به وسیله بالابر در مغازه یا ساختمان های مسکونی و یا کارخانه ها .

🔸در چه مکان هایی از بالابر هیدرولیکی ثابت می توانیم استفاده کنیم :

✔️استفاده از بالابر هیدرولیکی در جلوی بالکن

✔️استفاده از بالابر هیدرولیکی در فضای بین راه پله ها

✔️استفاده از بالابر هیدرولیکی در قسمتی از سقف که به اندازه دلخواه تخریب شده

✔️استفاده از بالابر هیدرولیکی در فضای گلخانه

✔️استفاده از بالابر هیدرولیکی از فضای بیرونی ساختمان به سمت راه پله و …

 

راه های ارتباطی آرتا بالابر

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
ایمیل
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا