برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
آموزش آموزش فنی حرفه ای

آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه در مشهد


 • آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه در مشهد
 • آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه در مشهد
 • آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه در مشهد
 • آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه در مشهد
 • آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه در مشهد
 • آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه در مشهد
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 22 تیر, 1401
موقعیت : مشهد

آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه در مشهد

 

🔴آموزشگاه مراقبت و زیبایی خورشید مهرداد

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای و با سالها سابقه درخشان در زمینه آموزش خدمات مراقبت و زیبایی مردانه در مشهد آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات آموزشی ما:

 • آموزش گریم داماد
 • آموزش متعادل سازی چهره
 • آموزش ترمیم مو 
 • دوره پیرایش مردانه
 • آموزش کوتاه کردن مو با ماشین و تیغ در پیرایش مردانه
 • آموزش کوتاه کردن مو با قیچی در زوایای مختلف
 • پیرایش مردانه درجه یک
 • پیرایش مردانه درجه دو

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

5 ویژگی آرایشگر موفق مردانه

 

1- آرایشگر خوب درخواست مشتری را اجرا نمی کنند!

یک آرایشگر مردانه موفق اطلاعات زیادی در مورد کوتاه کردن و فرم دهی مو دارد. در کلاس های آرایشگری اصول چهره شناسی، فرم صورت، سبک شناسی موها و دیگر موارد تخصصی آموزش داده می شود. یک آرایشگر حرفه ای به طور خودکار با نگاه کردن به چهره شخص می تواند در مورد نوع کوتاهی مو بر اساس فرم صورت پیشنهادات جالبی داشته باشد. در بسیاری از موارد مشتری ها تنها از روی ژورنال های مد یا ترند موی سال، تصمیم به کوتاهی مو به سبک خاصی می گیرند. یک حرفه ای نباید هر درخواستی را اجرا کند. دانش و قضاوت حرفه ای در مورد مدل مو و خواسته مشتری دو امر جداگانه هستند. آرایشگرهای حرفه ای پیشنهادات حرفه ای تری ارائه می دهند و نظر مشتری را تحت تاثیر قرار می دهند.

2-آرایشگر مردانه موفق همه کاری انجام می دهد

یک آرایشگر حرفه ای از کار خود لذت می برد و به آن افتخار می کند. این فرد مشتری مدار است و با احترام به مشتری همه نوع خدمات آرایشی و پیرایشی را انجام می دهد. در بسیاری از موارد افراد برای نظافت و انجام امور بهداشتی به آرایشگاه مراجعه می کنند. از کوتاهی مو تا حذف موهای زائد همگی در حیطه کاری آرایشگر است.

3- آرایشگر مردانه موفق یک شنونده خوش ذوق است

آرایشگرها از گوش دادن به حرف های مشتری لذت می برند. حرفه ای های این رشته ابتکارات زیادی در خلق زیبایی دارند و از اینکه در خدمت مشتری هستند احساس خوبی دارند. این افراد برای پشت میزنشینی خلق نشده اند. آنها عاشق کار کردن و تلاش دائمی هستند و یک استعداد ذاتی برای ارتباط با مشتری دارند. در وقاع مشتری ها ترجیح می دهند از دل مشغولی های خود با آرایشگرشان صحبت کنند و او در کمال ادب و احترام به آنها گوش می دهد.

4-آرایشگر مردانه موفق خلاقیت کپی نمی زند

آرایشگر حرفه ای مردانه بسیار سخت کوش است و شبک و استایل خود را دارد. در آموزشگاه مردانه اصول و تکنیک های آرایشگری، کوتاهی مو، گریم و …. آموزش داده می شود اما اینها تنها زیربنای اولیه کار هستند. آرایشگرهای حرفه ای بسیار خلاق هستند و از قریحه ذاتی خود برای خلق آثاری نواروانه استفاده می کنند. دنیای مد و فشن مرهون افراد خوش ذوق و خلاق در حیطه آرایشگری و فرم دهی موی سر و صورت است. آرایشگران حرفه ای وقتی آزادانه از خلاقیت خود استفاده می کنند، استایل مردانه را تحت تاثیر قرار می دهند.

5-آرایشگر مردانه موفق متعهد و منظم است

تجهیزات کوتاه کردن مو، لوسیون ها، پاک کننده های پوست، شامپوها و هر وسیله ای که در یک آرایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد باید از بهترین نوع باشد. بدون تردید در یک آرایشگاه ارزان قیمت نمی توانید محصولات با کیفیت را پیدا کنید. یک آرایشگر حرفه ای به مشتری وفدار است و همیشه بهترین پیشنهادها را ارائه می دهد. او در این زمینه دانش و مهارت زیادی دارد و به خوبی با آخرین محصولات آرایشی روز دنیا آشنایی دارد. علاوخ بر جدیدترین مدل های روز کوتاهی مو و استفاده از لوازم مصرفی با کیفیت، نظافت آرایشگاه نیز اهمیت دارد. آرایشگر حرفه ای برای مشتری احترام قائل است و منتظر بازرس بهداشت نیست.

 

راه های ارتباطی آموزشگاه خورشید مهرداد

 

 نام و نام خانوادگی سعید مهرداد
 شماره تماس ثابت 05132745021
 شماره تماس همراه 09158060815
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام khorshid.m.71
آدرس بلوار مفتح ( طلاب) – نبش مفتح ۲۳ – پلاک ۲۰۶ – واحد ۲
آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه
خورشید مهرداد

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا