برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
آموزش آموزش هنری

آموزشگاه موسیقی در ستارخان


  • آموزشگاه موسیقی در ستارخان
  • آموزشگاه موسیقی در ستارخان
  • آموزشگاه موسیقی در ستارخان
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 1 تیر, 1400
موقعیت : تهران

معرفی آموزشگاه موسیقی در ستارخان

 

🔴آموزشگاه موسیقی دنیز

 

✅ در ابتــداى ســال1380 تاســیس گردیــده و با همکــارى اساتید دانشگاه، فـارغ التحـصیلان دانشگاه و فارغ التـحصیـلان هنرسـتـانهای موسـیـقى فعـالیـت آمـوزشـى خـود را آغـاز نـمـوده است.

✅این مجموعه آموزشی با هدف ارتقاء سطح کمی و کیفی آموزش و همچنین گسترش و اشـاعـه فـرهنـگ و هنر مـوسیـقى اقدام به برگزاری کنسرتهای پژوهشی و آموزشی برای هنرجویان می نماید تا در این زمینه تجربیاتی عملی نیز بیاندوزند. در این راستا آموزشگاه موسیقی دنیز کنسرتهایی را با اجرای هنرجویان برگزار نموده است که جزو کارنامه آموزشی این مجموعه آموزشی بسیار قابل توجه میباشد، چرا که در مسیر اهداف خود و با مقایسه کیفیت هر یک از کنسرتهای اجرا شده نسبت به کنسرت قبل، سیر صعودی بسیار قابل ملاحظه ای را در کیفیت و کمیت اجراها شاهد بوده ایم.
✅آموزشگاه موسیقی دنیز در 20 سال فعالیت آموزشی، به زعم خود کارنامه قابل قبولی را ارائه نموده است و با تربیت و آموزش هنرجویان خردسال و بزرگسالی که در طی سالیان متمادی تحت نظر اساتید با تجربه هنر موسیقی را فرا گرفته اند، سعی در ادای دین خود به هنر و فرهنگ غنی و کهن این مرز و بوم داشته است.

 

✅اجرای کنسرت هنرجویی

✔️یکی از مزایای کلاس های موسیقی در آموزشگاه موسیقی دنیز، برگزاری اجرای کنسرت هنرجویی در مقاطع مختلف است. این اجراها در واقع نتیجه کار هنرجویان، پس از طی مراحل مختلف آموزشی را مشخص می کند و فواید بسیاری از جمله ایجاد انگیزه در جهت ادامه هنرموسیقی و ارتقاء توانمندیهای هنرجو و همچنین روحیه کار گروهی و هماهنگی بیشتر ذهنی در غالب گروه و ایجاد اعتماد به نفس را در پی خواهد داشت.

✔️برنامه ریزی در اجرای کنسرتهای هنرجویی به صورتی است که هنرجویان در هر ژانری در غالب گروه نوازی و تحت سرپرستی اساتید به اجرا می پردازند.

✔️معمولا اکثر هنرجویان تمایل دارند که در این اجراها نقش ایفا نموده و به اجرا بپردازند، البته در اجرای کنسرتهای هنرجویی، مدیریت آموزشگاه کیفیت اجراها را نیز مدنظر قرار داده و در سطوح مختلف، هنرجویان را برای اجرا آماده می نمایند و نقش اساتید نیز در انتخاب و تنظیم قطعات و همچنین آموزش کارگروهی (گروه نوازی) بسیار حائز اهمیت می باشد.

✔️آموزشگاه موسیقی دنیز کنسرت هایی با روال مشخص برای همه هنرجویان برگزار نموده و خواهد نمود تا علاقمندان از مزایای اجرای زنده موسیقی لذت برده و آن را بعنوان یک تجربه ارزنده هنری بخاطر بسپارند.

 

✅شرکت در جشنواره ها و فستیوالهای موسیقی

✔️با توجه به فراخوان جهت شرکت در جشنواره ها و فستیوالهایی (هرچند اندک) در کشور، آموزشگاه موسیقی دنیز ضمن اطلاع رسانی به هنرجویان، آنها را به شرکت در این جشنواره ها ترغیب می نماید.

✔️معمولا این جشنواره ها در 2بخش رقابتی و غیررقابتی برگزار شده و در قالب گروه نوازی و تک نوازی طراحی می گردند و شرایط شرکت در این جشنواره ها در فراخوان های اعلامی از سوی برگزارکنندگان، کاملا مشخص و هنرجویان علاقمند نیز می توانند نسبت به سن خود و سطح توانایی خود با توجه به فراخوان، جهت شرکت در این جشنواره ها از آموزشگاه معرفی نامه دریافت نمایند.
پس از تایید اساتید، هنرجو برای ارتقا سطح کیفی خود(نوازندگی ، خوانندگی، آهنگسازی) تحت نظر استاد، بطور مستمر تمرینات خود را ادامه می دهد.

✔️آموزشگاه موسیقی دنیز، در طول 2 دهه فعالیت آموزشی خود ضمن شرکت دادن هنرجویان در چندین جشنواره موسیقی، شاهد هنرنمایی هنرجویان در اجرای آثار زیبای آهنگسازان اعصار مختلف بوده ایم که درقسمت رزومه آموزشگاه به برخی از آنها اشاره شده است.

 

🔹از افتخارات آموزشگاه دنیز میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

•دریافت تندیس و لوح تقدیر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نخستین جشنواره آموزشگاههای آزاد هنری(در آموزش و اجرای هنرجویان خردسال آموزشگاه در سال 1385)

•دریافت لوح تقدیر و تندیس نخستین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در سال 1390

•دریافت لوح تقدیر در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از ریاست ستاد منطقه ای و دبیر تخصصی جشنواره (در مدیریت آموزشگاه در سال 1390)

•دریافت لوح تقدیر در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از ریاست ستاد منطقه ای و دبیر تخصصی جشنواره (اجرای گروه نوازی کلاسیک هنرجویان آموزشگاه در سال 1390)

•دریافت لوح تقدیر در مراسم اختتامیه دومین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از رئیس ستاد منطقه ای و دبیر تخصصی جشنواره (اجرای گروه موسیقی پاپ هنرجویان آموزشگاه در سال 1391)

•دریافت لوح حضور دومین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از دبیر تخصصی جشنواره (اجرای گروه فلامنکوی هنرجویان آموزشگاه در سال 1391)

•دریافت لوح حضور دومین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از دبیر تخصصی جشنواره(اجرای گروه موسیقی ایرانی هنرجویان آموزشگاه در سال 1391)

•دریافت لوح حضور دومین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از دبیر تخصصی جشنواره (اجرای گروه پاپ هنرجویان آموزشگاه در سال 1391)

•دریافت لوح حضور دومین جشنواره سرود و موسیقی شمسه از دبیر تخصصی جشنواره (اجرای گروه موسیقی محلی آموزشگاه در سال 1391)

•شرکت و دریافت لوح دومین جشنواره سراسری موسیقی استاد امیرجاهد (سال 1398)

•دریافت لوح تقدیر از معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین دریافت چندین لوح تقدیر دیگر از جشنواره های موسیقی

•شرکت در جشنواره های مختلف موسیقی

•تربیت هنرجویانی که پس از گذراندن دروس مختلف آموزشی در حال تدریس موسیقی میباشند

•تربیت هنرجویانی که در حال حاضر مشغول نوازندگی و همکاری با گروه های مختلف موسیقی می باشند.از جمله مواردی است که در کارنامه آموزشگاه می توان بدانها اشاره نمود.

 

 

❖ با همکاری اساتید با تجربه و فارغ التحصیلان دانشگاه

❖ آموزش آواز پاپ

❖ آموزش آواز کلاسیک

❖ آموزش آواز سنتی

❖ آموزش سازهای ایرانی

❖ آموزش سازهای کلاسیک

❖ آموزش دروس تئوری موسیقی و سلفژ

❖ همنوازی و گروه نوازی سازهای ایرانی و کلاسیک و کوبه ای

❖ آموزش موسیقی به کودکان به روش کارل ارف

❖ گروه نوازی موسیقی ایرانی

❖ گروه نوازی موسیقی کلاسیک

❖ گروه کر

❖ گروه نوازی سازهای کوبه ای

❖ آموزش تار ترکی (آذربایجانی)

توسط استاد محمدرضا مختاری

فارغ التحصیل کنسرواتوار ملی آذربایجان (باکو)

❖ آموزش آواز ترکی آذربایجانی (موغام و ماهنی)

توسط استاد:دکتر داود اجلالی

فارغ التحصیل کنسرواتوار ملی آذربایجان (باکو)

 

راه های ارتباطی آموزشگاه موسیقی دنیز

 

 نام آموزشگاه
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا