برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

آموزش تخصصی ساخت کاشی هفت رنگ


  • آموزش تخصصی ساخت کاشی هفت رنگ
  • آموزش تخصصی ساخت کاشی هفت رنگ
  • آموزش تخصصی ساخت کاشی هفت رنگ
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 13 مهر, 1399
موقعیت : تهران دربند

معرفی آموزش تخصصی ساخت کاشی هفت رنگ

 

●هنر زیبای کاشی کاری از هنرهای دستی و قدیمی ایران است که زیباترین و قدیمی ترین آنها کاشی های فیروزه ای اصفهان است و کتیبه های تاریخی مناره های دوران سلجوقی با آنها تزیین شده است. هنر کاشی کاری سابقه ای بسیار طولانی دارد و قدرت آن به هزارهدوم پیش از میلاد می رسد. در آغاز، این هنر بیشتر با آجرهای لعابدار برای استحکام بنا و نماسازی توامان استفاده می شد ولی رفته رفته در آرایش ظاهری ساختمان و نماسازی نیز کاربرد یافت به طوریکه کاشی کاری پیش از اسلام نیز در ایران بسیار مدنظر بوده است. البته بیشتر از کاشی های تک رنگ و احتمالاً چند رنگ ساده استفاده می شد که با اندک تزیینی همراه بود.

●استاد مولوی هنرمند کاشی کار ایرانی با اتکا به ذوق و قریحه اسلامی ایرانی خود و همچنین تجربه چندین ساله در این زمینه با استفاده از تجهیزات روز و تجربه بالا پروژه های بسیاری را در زمینه کاشی کاری طراحی و اجرا نموده اند و امید است در این وب سایت گوشه ای از هنر ایشان و نمونه کارهای انجام گرفته توسط گروه همکارانشان راهگشایی برای شما بیننده گرامی باشد.

( آموزش و ساخت کاشی هفت رنگ آموزش طراحی در صورت درخواست هنر جو اطلاعات کامل در مورد ترکیبات لعاب )

 

 ویژگی های آموزش تخصصی ساخت کاشی هفت رنگ

 

●ازجمله مواردی که در انتخاب کاشی مناسب برای مکان های مختلف مدنظر است تناسب بین کاشی کاری با سایر اجزاء موجود در محیط است. از آنجا که وجود عامل تناسب بسیار مهم و از شروط اصلی زیبایی هر مکان است نمی توان به ر‌احتی از آن صرف نظر کرد. در مورد اجرای کاشی کاری نیز روال کار چنین است.

برای داشتن یک کاشی کاری زیبا با نقوش دلنشین و چشمگیر وجود تناسب بین این بخش و سایر قسمت های کار لازم و ضروری است. به طوری که حتی زیباترین نقوش کاشی کاری نیز اگر از عنصر مهم تناسب با محیط اطراف بهره مند نباشند نمی توانند زیبایی لازم را به بیننده القا کنند.

بسیار پیش آمده است که پس از انتخاب یک طرح کاشی زیبا و درخشان با اطمینان تمام منتظر اجرای زیبای آن در محل مورد نظرتان باشید. اما پس از کاربرد کاشی مورد نظر در کمال ناباوری تاثیر آن را کاملا متفاوت با تصورات خود بیابید

 

 

راه های ارتباطی با آموزش تخصصی ساخت کاشی هفت رنگ

 

 نام و نام خانوادگی آقای مولوی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09128509384
 تلگرام
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس تهران دربند

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا