برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
آموزش

آموزش دفاع شخصی، جوجیتسو و mma در شهرک غرب مشهد


 • آموزش دفاع شخصی، جوجیتسو و mma در شهرک غرب مشهد
 • آموزش دفاع شخصی، جوجیتسو و mma در شهرک غرب مشهد
 • آموزش دفاع شخصی، جوجیتسو و mma در شهرک غرب مشهد
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 15 آذر, 1402
موقعیت : مشهد

آموزش دفاع شخصی، جوجیتسو و mma در شهرک غرب مشهد

 

✅درباره استاد:

 • استاد سهیل سلیمانی هنرهای رزمی را از سن ۱۱ سالگی با ورزش تکواندو آغاز نمود که تا ۱۹ سالگی ادامه داشت،سپس به سبک کاراته کیوکوشین روی آورد و تا سن ۲۵ سالگی زیر نظر استاد بزرگ حمید اثنی عشری مشغول به تمرین بودند ، پس از مهاجرت استاد اثنی عشری به کشور کانادا به هنر رزمی هاپکیدو روی آورند و بیش از ۲۰ سال مربیگری هاپکیدو را بر عهده داشتند.
  در این بین نزد مربی نام آور بوکس خراسان ، استاد اکبر صادقی ب طور خصوصی بوکس را فرا گرفتند.
 • اکنون نیز با کوله باری از تجربه مربیگری جوجیتسو jjif را بر عهده داشته و مشغول فعالیت می باشند.

 

✅موارد آموزشی:

 • دفاع شخصی
 • جوجیتسو 
 • جوجیتسو برزیلی
 • mma

 

✔️از مبتدی تا قهرمانی

✔️در تمام رده های سنی
✔️مشاوره حرکات اصلاحی
✔️مشاوره و تمرین جهت کاهش وزن همراه با برنامه
✔️مشاوره جهت افزایش وزن همراه با ارائه برنامه
✔️روزهای فرد ، ساعت ۱۹:۴۵ الی ۲۱:۱۵

🔸هدف اصلی ما جلب رضایت مراجعین عزیز می باشد.

 

✅ورزش های رزمی یا به اصطلاح دیگر هنر های رزمی به تمامی سیستم های آموزشی برای مبارزه که مرتب و منظم گردیده اند گفته می شود. به طور کلی سبک های مختلف در ورزش های رزمی( هنرهای رزمی) همگی یک هدف را دنبال می کنند. هدف شکست فیزیکی حریفان و دفاع در برابر تهدیدات می باشد. این ورزش ها بیشتر شامل مبارزه های تن به تن می شود. در خیلی از ورزش های رزمی اگر یکی از مسابقه دهندگان بتواند امتیاز بیشتری کسب کند در برابر حریف خود برنده شناخته می شوند.

◼️ما در تلاش هستیم با رعایت استانداردها بیشترین انتظارات مراجعین را در همه ی سطوح برآورده سازیم.

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

مزایای یادگیری دفاع شخصی

 

 • تقویت قدرت بدنی

  یکی از مهمترین مزایای شرکت در کلاس دفاع شخصی، افزایش قدرت بدنی و قدرت عضلانی است. افراد با شرکت در کلاس‌ها و یاد گرفتن تکنیک‌های دفاع شخصی، به افزایش قدرت بدنی خود کمک کرده و میتوانند بدن خود را قوی‌تر و آماده‌تر نمایند. انجام تمرین‌هایی چون ضربه زدن با پا، حرکات دست و غیره، سبب افزایش قدرت و استقامت بدنی خواهد شد.

 • افزایش اعتماد به نفس

  افرادی که در کلاس‌های دفاع شخصی شرکت می‌کنند، اعتماد به نفس بیشتری در مواجهه با خطرات پیدا می‌کنند. در این کلاس‌ها تکنیک‌های دفاعی لازم به افراد آموزش داده شده تا بتوانند از آنها در شرایط خطرناک استفاده کنند. برای همین این دسته از افراد با داشتن آمادگی جهت مقابله با مهاجمان، اعتماد به نفس بیشتری را تجربه می‌کنند.

 • کاهش استرس و اضطراب

  یکی از دلایل استرس، ترس از ناشناخته‌ها است. مقابله در یک موقعیت ترسناک هم میتواند سبب ایجاد استرس شود. از این رو اگر افراد در کلاس‌های دفاع شخصی شرکت کرده باشند و یک سری از تکنیک‌ها و اصول دفاع شخصی را بدانند، میتوانند این ترس‌ها را از بین ببرند و دچار استرس نشوند. به طور کلی شرکت در چنین کلاس‌هایی برای سلامت روح و روان بسیار موثر است و میتواند سبب ایجاد حس آرامش بیشتری در افراد شود.

 • افزایش انعطاف پذیری بدن

  کلاس‌های دفاع شخصی نه تنها سبب افزایش سیستم قدرتی بدن می‌شوند، بلکه بر روی افزایش انعطاف پذیری بدن هم تاثیر می‌گذارند. در واقع تمریناتی که در این کلاس‌ها ارائه می‌شود، سبب بهتر خم شدن افراد و واکنش‌های به موقع آنها می‌گردد. از این رو افزایش انعطاف پذیری بدن از دیگر مزایای شرکت در کلاسهای دفاع شخصی است.

 • کمک به تعیین اهداف

  شاید برایتان جالب باشد که شرکت در کلاس‌های دفاع شخصی میتواند به تعیین هدف نیز کمک نماید. در واقع از آنجایی که قرار است با دفاع شخصی از خود محافظت کرده و یا حرکت خاصی در واکنش به مقابله با افراد انجام داد، یعنی در حال تعیین هدف هستیم. تکرار این موضوع باعث می‌شود تا روی زندگی شخصی نیز تاثیر گذاشته شود و هر فردی بتواند هدف گذاری در سایر موارد را نیز جدی بگیرد.

   

   

 • بهبود تمرکز و توجه

  از دیگر مزایای شرکت در کلاس دفاع شخصی باید به بهبود تمرکز و توجه اشاره کرد. در این کلاس‌ها به افراد آموزش داده می‌شود که در شرایط دشوار و استرس‌زا به خود توجه کرده و تمرکز زیادی نمایند. این مهارت‌ها نه تنها در شرایط خطرناک و حملات، بلکه در زندگی روزمره هم بسیار کاربردی است.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای سلیمانی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09304770803
 وب سایت
نشان نشان
 اینستاگرام soheilsoleimani.jiujitsu
آدرس مشهد ، شهرک غرب ، حجاب ۲۲ ، مجموعه فرهنگی ورزشی ساجدی. سالن آزادی

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا