برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
آموزش

آموزش پروپوزال نویسی


  • آموزش پروپوزال نویسی
  • آموزش پروپوزال نویسی
  • آموزش پروپوزال نویسی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 5 اردیبهشت, 1400
موقعیت : تهران

معرفی آموزش پروپوزال نویسی

 

✅ پروپوزال نویسی، هم یک دانش و هم یک مهارت و البته یک هنر است. دانش پروپوزال نویسی مستلزم دریافت آموزش و کسب مهارت و هنرمندی در نگارش آن نیز، مستلزم کسب تجربه و ورود عملی به آن است. با توجه به این که اخذ مدرک تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و در برخی از رشته ها در مقطع کارشناسی مستلزم نگارش پایان نامه است و قبل از نگارش پایان نامه نیز نگارش پروپوزال نیاز است، می توانید در مجموعه ما پروپوزال نویسی را یاد بگیرید.

✅ شرح خدمات مجموعه ما:

• آموزش پرپوزال

• مقاله نویسی

• پایان نامه

🔹 ( کارشناسی زبان و ادبیات فارسی )

 

 

ویژگی های پروپوزال

 

🔸 پروپوزال :

پروپوزال فرم پیشنهاد تحقیق پایان نامه کارشناسی ارشد است که دانشجو می بایست با هماهنگی و تایید استادان راهنما و مشاور انتخابی در خصوص موضوع پایان نامه ( موضوع انتخابی ) موارد خواسته شده در آن از قبیل : بیان مساله، اهداف ، روش کار ، سوابق تحقیق و … را به طور کامل و بر اساس توضیحات ذکر شده در هر بخش تکمیل نماید . لازم به ذکر است که مبنای تصویب موضوع پایان نامه ، همین فرم می باشد و فرمت آن برای کلیه رشته ها یکسان است.

🔸  زمان ارائه پروپوزال :

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد حداکثر تا پایان نیم سال سوم تحصیلی موظف به ارائه فرم پیشنهاد تحقیق ( پروپوزال ) به امور پژوهشی و پیگیری تصویب موضوع پروپوزال خود تا حصول نتیجه نهایی هستند . بدیهی است دانشجو پس از اخذ کد شناسایی می تواند نسبت به تهیه و تکمیل پروپوزال اقدام نماید .

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا