برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

اجاره کمپرسور باد در تهران


  • اجاره کمپرسور باد در تهران
  • اجاره کمپرسور باد در تهران
  • اجاره کمپرسور باد در تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 6 دی, 1399
موقعیت : تهران دولت آباد

معرفی اجاره کمپرسور باد در تهران

 

🔴اجاره کمپرسوربادی جهت تخریب بتن اسفالت ساختمان و…

✅اجاره کمپرسور به دلیل گران بودن تجهیزات می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.کمپرسور باد معمولا در بخش عمرانی , ساختمانی , سد سازی , شاتکریت , سندبلاست , حفرچاه و تخریب مورد استفاده قرارمیگیرند و اجاره کمپرسور معمولا در پروژه ها به صورت ماهیانه انجام میگیرد.اجاره کمپرسور به دلیل گران بودن تجهیزات می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.کمپرسور باد معمولا در بخش عمرانی , ساختمانی , سد سازی , شاتکریت , سندبلاست , حفرچاه و تخریب مورد استفاده قرارمیگیرند و اجاره کمپرسور معمولا در پروژه ها به صورت ماهیانه انجام میگیرد.

✅کمپرسور باد به دو مدل سیار و ثابت می باشد که در تولید و حجم باد متفاوت می باشد

 

 ویژگی های اجاره کمپرسور باد در تهران

 

🔴کمپرسور باد چیست؟

🔸️نیروی باد یا هوای فشرده، راه انداز بسیاری از عملگرهای سیستم های صنعتی است که به نام سیستم های پنوماتیک یا سیستم های بادی معروف هستند. دستگاهی که این نیروی باد را تامین میکند با نام کمپرسور باد، کمپرسور هوا، پمپ باد و پمپ هوا نامیده میشود. و در مدلهای مختلف وجود دارد که از سایزهای کوچک که برای کارگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد تا پمپ باد های بسیار بزرگ با مخزن های حجیم که در صنایع بزرگ تر مورد استفاده قرار میگیرند

🔸️ابزار بادی یک نوع ابزار قدرتمند هستند که به وسیله باد ( هوا ) فشرده که توسط کمپرسور هوا تولید می‌شود، کار کرده و به کمک یک موتور پنوماتیک، هوای فشرده را به کار ، تبدیل می‌کنند . همچنین این ابزار پنوماتیک می‌توانند توسط دی‌اکسید کربن فشرده ( CO۲ ) ذخیره شده در محفظه‌های کوچک نیز، کار کنند.

 

راه های ارتباطی با اجاره کمپرسور باد در تهران

 

 نام و نام خانوادگی آقای کرمی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه  09197670422
 تلگرام
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس تهران دولت آباد

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا