برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار مشاوران حقوقی

اجرای طرح اگو تک


  • اجرای طرح اگو تک
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 18 تیر, 1399
موقعیت : خراسان رضوی مشهد طلاب

معرفی مختصر اجرای طرح اگو تک

 

طرح اگو واقعا چیست در واقع پرسشی است برای بسیاری پیش می‌آید و خواهد آمد. طرح اگو از طرح‌های کشوری مربوط به فاضلاب شهری است. اگو در واقع سیستم دفع فاضلاب به روش مختلط است. اجرای این طرح نزدیک به سه دهه است که ادامه دارد و در شهرهای مختلف به درجات متفاوتی پیشرفت داشته است. اجرای طرح اگو که در کلان شهر مشهد رو به پایان است اما بسیاری از خانه و واحد‌های مسکونی نسبت به اتصال به این سیستم فاضلاب اقدام نکرده‌اند.

خدمات مجموعه ما :
اجرای طرح اگو با کادری با تجربه و ابزار آلات کنده کاری مجهز آماده خدمت رسانی در زمینه وصل سیفون به شبکه و وصل اصولی و استاندارد به شبکه فاضلاب شهری هستیم

( کمترین زمان و بهترین اصول کاری )

 

ویژگی های اجرای طرح اگو تک

 

اهمیت طرح اگو در چیست:

سیستم‌های جمع‌آوری و هدایت فاضلاب‌های شهری و خانگی از جمله همین طرح اگو از ضرورت‌های توسعه پایدار در شهرهای کشورمان ایران است.

مطالعات زیادی در این خصوص صورت گرفته است و حاکی از این هستند که با اجرای طرح‌های فاضلاب علاوه بر امکان‌پذیر کردن استفاده مجدد از آب‌های بازیافتی و جلوگیری از آلودگی منابع آبی، میزان ابتلا به بیماری‌های گوارشی، انگلی و عفونی تا درجه زیادی کاهش خواهد یافت.

با توجه به اینکه یک مترمکعب فاضلاب خام می‌تواند مقدار زیادی آب سالم را آلوده کند، آنگاه لزوم اجرای طرح‌های جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب احساس می‌شود. مشکل فاضلاب به ویژه در شهرهایی که دارای خاک نفوذناپذیر یا سطح آب‌های زیرزمینی بالاست و در نتیجه قادر به جذب آب نیستند به صورت جدی‌تر مطرح است.

 

راه های ارتباطی با اجرای طرح اگو تک

 

 نام و نام خانوادگی
اجرای طرح اگو تک
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09391661645  –  09919611258
ایمیل
 تلگرام
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس خراسان رضوی – مشهد – طلاب

 

 

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
آگهـی های مشابـه
بالا