برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

اجرا کناف،پی وی سی و ۶۰ در ۶۰ تهران


  • اجرا کناف،پی وی سی و ۶۰ در ۶۰ تهران
  • اجرا کناف،پی وی سی و ۶۰ در ۶۰ تهران
  • اجرا کناف،پی وی سی و ۶۰ در ۶۰ تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 12 تیر, 1400
موقعیت : تهران

معرفی اجرا کناف،پی وی سی و ۶۰ در ۶۰ تهران

 

🔴اجرای کلیه کار های کناف و پی وی سی و۶۰ در۶۰

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و با همکاری استادکاران ماهر و زبردست آماده انجام اجرای انواع سقف و دیوار کاذب با بهترین کیفیت است.

 

✅ما در این مجموعه تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین خدمات را ارائه و رضایتمندی شما را جلب کنیم. و امیدواریم شما نیز با اعتماد خود ، ما را در این راه یاری نمائید.

 

✅شرح خدمات ما:

•اجرای انواع دیوار پوش

•اجرای باکس نور مخفی

•اجرای جای ال سی دی

•اجرای تایل های ۶۰ در ۶۰

 

ویژگی های کناف

 

🔸 مزایای سقف کاذب کناف:

✔️ سرعت بالا در اجرای سقف کاذب کناف با حداقل افراد متخصص و در کمترین زمان میباشد. سقف های کاذب کناف را بلافاصله بعد از نصب میتوان رنگ کرد که سبب کاهش اتلاف وقت میگردد.
✔️ آسان بودن اجرای سقف کاذب کناف از دیگر مزیت های سقف کاذب میباشد به گونه­ ای که در برخی از کشور ها برخی افراد با خرید مصالح مورد نیاز و مطالعه دستورالعمل اجرای سقف کاذب کناف موفق به اجرای آن شده اند.
✔️ به دلیل آسان بودن اجرای سقف کاذب کناف دقت در اجرای این نوع سقف ها بالا بوده و خطاهای اجرایی سقف کاذب کناف کاهش پیدا میکند و سبب صرفه جویی در مصالح میشود.
✔️ منعطف بودن سقف کاذب کناف از نظر معماری از دیگر مزیت هایی است که موجب افزایش سطح کاربرد سقف کاذب کناف در معماری شده است.
سبک بودن وزن پانل گچی و یا تایل های سقف کاذب کناف و همچنین استفاده از اتصالات و مهار های محکم سبب مقاومت سقف های کاذب کناف در برابر زلزله گردیده است.
✔️ سقف کاذب کناف به دوصورت ثابت و متحرک به سقف اصلی متصل میشود. از مزیت های سقف متحرک دسترسی به فضای پشت سقف کاذب کناف میباشد که در نوع سقف کاذب کناف ثابت از دریچه کد آگهی این امکان فراهم میگردد.

 

راه های ارتباطی

 نام و نام خانوادگی آقای فرخی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09011366355
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا