برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

اجرا سنگ فرش سراسر کشور


  • اجرا سنگ فرش سراسر کشور
  • اجرا سنگ فرش سراسر کشور
  • اجرا سنگ فرش سراسر کشور
  • اجرا سنگ فرش سراسر کشور
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 17 فروردین, 1401
موقعیت : گیلان

اجرا سنگ فرش سراسر کشور

 

🔴اجرای سنگ فرش بتنی در شمال کشور

(اجرای پروژه های بزرگ در مازندران، گیلان، رشت،لاهیجان، گرگان، گلستان، چالوس،نور،نمک آبرود، رامسر و … )

 

✅تیم ما با کادری مجرب و حرفه ای و با ۱۳ سال سابقه و اجرای پروژه های بزرگ شهری و شخصی درشمال کشور آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

◼️سنگ فرش (Paving) نوعی کف پوش است که اغلب برای محیط های خارجی ساختمان ها و بنا ها مانند حیاط ویلا، محوطه پارک و پیاده رو خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

◼️سنگ فرش ها را می توان نمونه ای از سنگ های ساختمانی نام برد با این تفاوت که برای استفاده در کف از آن ها استفاده می شود مانند کف پارکینگ و یا حیاط.

◼️سنگ فرش نسبت به دیگر کف پوش های متداول برای محیط های خارجی مانند چمن، موزاییک یا آسفالت از جلوه زیباتری برخودار است.

◼️ همچنین سنگ فرش از لحاظ معماری از اهمیت زیادی برخوردار است و در شهر هایی که از معماری کهن برخوردار هستند؛ مانند ایتالیا و فرانسه، به فراوانی از آن استفاده می شود.

◼️در معماری قدیمی ایران نیز استفاده از سنگ فرش رواج زیادی داشته است. به عنوان مثال خیابان سنگ فرش تبریز که به خیابان شانزلیزه تبریز نیز مشهور است، تماما با سنگ فرش پوشیده شده است.

 

🔷معرفی خرید متریال از کارخانه های تولیدی با ضمانت ۱۰ ساله

🔷قیمت مناسب و تضمین کیفیت همواره هدف ما بوده است.

🔷معرفی کارخانه های تولیدی سنگ فرش

🔷در اسرع وقت

 

ویژگی های سنگ فرش بتنی

 

🔶بتن یکی دیگر از مصالح مستحکم برای ساخت قسمت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ فرش بتنی اغلب برای سنگ فرش باغ و پارک ها مورد استفاده قرار می گیرد. اجرای سنگ فرش بتنی اصول خاصی دارد. بتن برای سنگ فرش به دو صورت درجا یا پیش ساخته در دسترس است. به هر حال برای اجرای سنگ فرش بتنی باید زیرسازی مناسبی در نظر گرفته شود تا بتن ها مسطح، بادوام و مستحکم باشند. در غیر این صورت امکان ایجاد ترک در سنگ و کاهش استحکام آن وجود دارد.

🔶سنگ فرش بتنی در صورت اجرای درست می تواند تا مدت زیادی دوام داشته و در برابر شرایط آب و هوایی مختلف نیز مقاوت زیادی از خود نشان دهد. این نوع سنگ فرش علاوه بر دوام زیاد، هزینه مناسبی نیز دارد و برای اجرا در محوطه های وسیع مانند باغ ها و ویلاها می تواند مقرون به صرفه باشد. با این حال بتن از نظر زیبایی شناسی ضعیف است و استفاده از آن در تمامی بخش های محوطه می تواند از زیبایی بنا بکاهد. برای جبران این یکنواختی و ضعف در زیبایی می توان از بتن در کنار دیگر مصالح برای ساخت سنگ فرش استفاده کرد.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای کاظمی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09147376096
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس گیلان و مازندران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا