برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

جزئیات آگهـی

صنعت خدمات صنعتی

اسید سازان کویر


  • اسید سازان کویر
  • اسید سازان کویر
  • اسید سازان کویر
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 1 تیر, 1401
موقعیت : سمنان

اسید سازان کویر

 

🔴سازنده خط تولید سولفات سدیم و سولفات پتاسیم(به روش معروف مان هایم)

✅تیم ما با کادری مجرب و حرفه ای و چندین سال سابقه درخشان در زمینه ساخت و نصب و راه اندازی خط تولید اسید کلریدریک آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

◼️سولفات سدیم یک ماده شیمیایی پایدار است که در طبیعت نیز وجود دارد. این ماده معدنی در آب های شور مانند آب دریا یافت می شود اما سازنده خط تولید سولفات سدیم به علت کاربردهای صنعتی این ماده، از طریق فرآیندهایی آن را تولید می کند. از جمله کاربردهای این ماده در نساجی برای رنگرزی پارچه ها، در تولید مواد شوینده مانند صابون، در صنایع چوب برای تولید کاغذ و همچنین در صنعت شیشه سازی است. با در نظر گرفتن کاربرد زیاد این ماده در صنعت های مختلف شرکت اسید سازان کویر به ساخت خط تولید سولفات سدیم پرداخت. این شرکت به عنوان سازنده خط تولید سولفات سدیم از روش اسپری برای تولید این ماده استفاده کرده که در حال حاضر دو خط تولید از آن موجود است.

 

✔️22 خط تولید در ایران

✔️2 خط تولید در کشور عراق

✔️یک خط تولید در کشور قرقیزستان

 

🔷با مدیریت محمد رضا چیت گران

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

تعریف اسید کلریدریک

 

🔶اسید کلریدریک محلول مبتنی بر آب یا محلول آبی گاز هیدروژن کلرید است. همچنین جزء اصلی اسید معده است، اسیدی که به طور طبیعی در معده انسان برای کمک به هضم غذا تولید می شود. اسید کلریدریک نیز به صورت مصنوعی برای انواع کاربردهای صنعتی و تجاری تولید می شود و می تواند با تعدادی از فرآیندهای تولیدی از جمله حل کردن گاز هیدروژن کلرید در آب تشکیل شود.

کاربردهای اسیدکلریدریک

🔶اسید کلریدریک کاربردهای زیادی دارد. از آن در تولید کلریدها، کودها و رنگها، در آبکاری الکتریکی و در صنایع عکاسی، نساجی و لاستیک استفاده می شود. اسید هیدروکلریک برای چشم، پوست و غشاهای مخاطی خورنده است. قرار گرفتن در معرض استنشاق حاد (کوتاه مدت) ممکن است باعث تحریک چشم، بینی و مجاری تنفسی و التهاب و ادم ریوی در انسان شود. قرار گرفتن در معرض حاد دهان ممکن است باعث خوردگی غشاهای مخاطی، مری و معده شود و تماس پوستی ممکن است باعث سوختگی شدید، زخم و زخم در انسان شود. گزارش شده است که مواجهه شغلی مزمن (طولانی مدت) با اسید هیدروکلریک باعث گاستریت، برونشیت مزمن، درماتیت و حساسیت به نور در کارگران می شود. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض غلظت های کم نیز ممکن است باعث تغییر رنگ و فرسایش دندان شود.

 

راه های ارتباطی اسید سازان کویر

 

 نام و نام خانوادگی محمدرضا چیتگران
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09123326979
 وب سایت acidsazankavir.ir
آپارات asidsazanekavir
 اینستاگرام acid.sazane.kavir15
آدرس سمنان

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا