برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

انتقال قطعی اموال وکالتی و قولنامه ای


  • انتقال قطعی اموال وکالتی و قولنامه ای
  • انتقال قطعی اموال وکالتی و قولنامه ای
  • انتقال قطعی اموال وکالتی و قولنامه ای
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 25 اردیبهشت, 1400
موقعیت : تهران

معرفی انتقال قطعی اموال وکالتی و قولنامه ای

 

✅انتقال قطعی اموال غیرمنقول اعم از ملک ، زمین ، باغ ، آپارتمان ، مستقلات و … که بصورت وکالتی و قولنامه ای بوده و موکل و یا وکیل فوت شده و انتقال اسناد عملا غیرممکن شده است .( و همچنین انتقال قطعی اسناد درغالب طرح تسهیل و بدون اخذمفاصاحساب دارایی و شهرداری ) بصورت کاملا تخصصی و کاملا قانونی و درحداقل زمان ممکن

 

ویژگی های انتقال قطعی اموال وکالتی و قولنامه ای

 

🔸تبدیل سند وکالتی ملک به قطعی و معامله وکالتی

✔️معامله وکالتی به معامله‌ای گفته می‌شود که فروشنده هنگام فروش سند را به نام خریدار نمی‌زند. در عوض به خریدار وکالت می‌دهد که خودش کارهای انتقال سند را انجام دهد. این نوع معامله فقط منحصر به ملک نیست و رد پایش هرجایی که پای سند و انتقال سند در میان است، مانند خرید و فروش خودرو، دیده می‌شود.
✔️دلایل مختلفی برای این نوع معامله وجود دارد. گاهی اوقات ملک سند رسمی ندارد یا سندش به خاطر نداشتن پایان کار یا جریمه‌های شهرداری آماده نیست. یا ممکن است فروشنده بخواهد با این کار از زیر بار پرداخت مالیات شانه خالی کند.
✔️گاهی اوقات فروشنده عجله دارد و می‌خواهد هرچه زودتر خانه را بفروشد، اما به علت طولانی بودن فرآیند انتقال سند به معامله وکالتی رو می‌آورد. گاهی هم سند در رهن بانک است و فعلا امکان آزادسازی و انتقال سند وجود ندارد.
✔️از طرفی معمولا خانه‌هایی که به صورت وکالتی خرید و فروش می‌شوند نسبت به خانه‌هایی که هنگام فروش سند قطعی به خریدار منتقل می‌شود قیمت کمتری دارند. اما هیچ گرانی به دلیل نیست و هیچ ارزانی بی حکمت نمی‌باشد. شاید قیمت این خانه‌ها کمتر باشد، اما خطرات معامله‌شان به مراتب بیشتر است.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا