برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
گردشگری

بهترین اقامتگاه بومگردی استان کرمانشاه


  • بهترین اقامتگاه بومگردی استان کرمانشاه
  • بهترین اقامتگاه بومگردی استان کرمانشاه
  • بهترین اقامتگاه بومگردی استان کرمانشاه
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 18 تیر, 1401
موقعیت : کرمانشاه

بهترین اقامتگاه بومگردی استان کرمانشاه

 

 

🔴اقامتگاه بومگردی نیشتمان

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای با چندین سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅اقامتگاه نیشتمان واقع درروستای کانی کچکینه 6کیلومتری شهرستان روانسردراستان کرمانشاه این اقامتگاه دارای سه اتاق 18 متری ویک واحد نود متری می باشد  جاذبه های دیدنی منطقه 1 سراب روانسر 2 غارقوری قلعه طولانی ترین غار آسیا  3 سراب هانه کوان 4 سدداریان 5 چشمه بل  که همگی درمنطقه بکرودست نخورده اورامانات میباشد ودارای روستاهای پلکانی میباشد.

 

✔️بهترین مکان برای یافتن لذتی از جنس آرامش است که درمیان دغدغه های روزانه مکانی دلنشین برای شب نشینی، محلی مناسب برای مجالس و تولد و مهمانی و بهترین مکان برای گردش و تفریح همراه با موسیقی محلی کردی،رقص کردی،غذاهای محلی،بازیهای محلی و… می باشد.

✔️بوم گردی نیشتمان دارای اقامتگاه جهت مسافران در مکان بهداشتی و سنتی میباشد.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های اقامتگاه سنتی

 

🔶سرتاسر کشور زیبا و پهناور ایران را که بگردیم می توانیم رگه هایی از هنرمندی و معماری بسیار شگفت انگیز و البته زیبا را بیابیم، معماری که حفظ و صیانت از آنها به معنای حفظ اصالت ها و تمدن غنیِ این مرزو بوم می باشد.

🔶یکی از راه های حفظ این ارزش ها ساخت اقامتگاه و هتل هایی به شکل و نوع این معماری های قدیمی می باشد و همین امر موجب پیوند نا گسستنی بین مردمان آینده و گذشته پر افتخار سرزمین ایران است.

🔶هر شهر از سرزمین ایران دارای یک نوع بخصوص معماری می باشد که هتل های هرشهر نیز با توجه به نوع معماری منطقه خود ساخته می شود، مثلا هتل های سنتی شهر اصفهان خاصِ معماری این شهر زیبا می باشند، همان گونه که معماری هتل های سنتی شمال ایران منحصر به این منطقه و با اِلمان های خاص شمال سرسبز کشور که چوب، گل ها و گیاهان است، می باشد ویا هتل هایی که در شهر قنات ها یعنی یزد ساخته می شوند همگی برگرفته از بادگیرها و معماری های کاه گلی والبته تماشایی این شهر جذاب می باشد، به نحوی می توان خانه های قدیمی که امروزه در قالب « خانه های بومگردی» محل اقامت مسافران و توریست های خارجی شده است را هم جزء خانواده هتل های سنتی به شمار آورد.

🔶پس می توان این گونه گفت که هتل سنتی به هتل هایی گفته می شود که از دنیای هتل های مدرن و امروزی فاصله گرفته و به سبک و سیاق معماری سنتی گذشتگان منطقه خود ساخته شده و نوعی حس نوستالژی را به وجود می آورد. این گونه هتل ها کاملا با معماری گذشتگان ساخته و گوشه گوشه آن نشانی از تاریخ دارد.

🔶نقش و نگار ها، گچ بری های هنرمندانه و البته بی عیب و نقص، حوض های پر آب با فواره های تماشایی، پنجره های رنگارنگ، پله های متعدد کاه گلی، آینه کاری ها و ستون های پر شمار را می توان از ویژگی های اصلی این گونه هتل ها دانست، ویژگی هایی که خبر از اصالت و تمدنی کهن می دهند.

 

راه های ارتباطی اقامتگاه بومگردی نیشتمان

 

 نام و نام خانوادگی عزتی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09183369603
 وب سایت
تلگرام Nishteman
 اینستاگرام Sohaib_Almaniboomgardi.nishteman
آدرس کرمانشاه

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا