برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
گردشگری

بهترین اقامتگاه بومگردی سنندج


  • بهترین اقامتگاه بومگردی سنندج
  • بهترین اقامتگاه بومگردی سنندج
  • بهترین اقامتگاه بومگردی سنندج
  • بهترین اقامتگاه بومگردی سنندج
  • بهترین اقامتگاه بومگردی سنندج
  • بهترین اقامتگاه بومگردی سنندج
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 22 شهریور, 1401
موقعیت : سنندج

بهترین اقامتگاه بومگردی سنندج

 

🔴اقامتگاە بوم گردی واران

(واقع در سنندج_روستای گلین)

(دارای مجوز از گردشگری)

 

✅تیم ما طی چندین سال فعالیت در زمینه خدمات اقامت بومگردی در سنندجتوانسته اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب کند و همواره آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅روستای گلین از توابع ژاوە رود هورامانات،در مکانی بکر و دنج با فضای سنتی و امکانات سنتی امادە پذیرایی از مسافران ودوست داران طبیعت میباشد.

✅روستای گلین تنها روستائیست کە لولە کشی نفت دارد و دالانهاش ماشین رو هستند.

✅اگر دنبال یە جای بکر و دنج و کاملا خلوت و به دور از هیاهو و شلوغی شهر هستید حتما بە بومگردی واران سر بزنید.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های اقامتگاه سنتی

 

🔶سرتاسر کشور زیبا و پهناور ایران را که بگردیم می توانیم رگه هایی از هنرمندی و معماری بسیار شگفت انگیز و البته زیبا را بیابیم، معماری که حفظ و صیانت از آنها به معنای حفظ اصالت ها و تمدن غنیِ این مرزو بوم می باشد.

🔶یکی از راه های حفظ این ارزش ها ساخت اقامتگاه و هتل هایی به شکل و نوع این معماری های قدیمی می باشد و همین امر موجب پیوند نا گسستنی بین مردمان آینده و گذشته پر افتخار سرزمین ایران است.

🔶هر شهر از سرزمین ایران دارای یک نوع بخصوص معماری می باشد که هتل های هرشهر نیز با توجه به نوع معماری منطقه خود ساخته می شود، مثلا هتل های سنتی شهر اصفهان خاصِ معماری این شهر زیبا می باشند، همان گونه که معماری هتل های سنتی شمال ایران منحصر به این منطقه و با اِلمان های خاص شمال سرسبز کشور که چوب، گل ها و گیاهان است، می باشد ویا هتل هایی که در شهر قنات ها یعنی یزد ساخته می شوند همگی برگرفته از بادگیرها و معماری های کاه گلی والبته تماشایی این شهر جذاب می باشد، به نحوی می توان خانه های قدیمی که امروزه در قالب « خانه های بومگردی» محل اقامت مسافران و توریست های خارجی شده است را هم جزء خانواده هتل های سنتی به شمار آورد.

🔶پس می توان این گونه گفت که هتل سنتی به هتل هایی گفته می شود که از دنیای هتل های مدرن و امروزی فاصله گرفته و به سبک و سیاق معماری سنتی گذشتگان منطقه خود ساخته شده و نوعی حس نوستالژی را به وجود می آورد. این گونه هتل ها کاملا با معماری گذشتگان ساخته و گوشه گوشه آن نشانی از تاریخ دارد.

🔶نقش و نگار ها، گچ بری های هنرمندانه و البته بی عیب و نقص، حوض های پر آب با فواره های تماشایی، پنجره های رنگارنگ، پله های متعدد کاه گلی، آینه کاری ها و ستون های پر شمار را می توان از ویژگی های اصلی این گونه هتل ها دانست، ویژگی هایی که خبر از اصالت و تمدنی کهن می دهند.

 

راه های ارتباطی اقامتگاە بوم گردی واران

 

 نام و نام خانوادگی اقامتگاە بوم گردی واران
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09187705636
واتساپ واتساپ
تلگرام تلگرام
 اینستاگرام boomgardivaran
آدرس سنندج، روستای گلین

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا