برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
مد و زیبایی سالن زیبایی

بهترین مرکز میکرواسکالپ ، اسکالپ در اهواز


  • بهترین مرکز میکرواسکالپ ، اسکالپ در اهواز
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 10 تیر, 1402
موقعیت : کیانپارس

معرفی بهترین مرکز میکرواسکالپ ، اسکالپ در اهواز

مریم درویشی
مرکز اسکالپ پارسیان اهواز

انجام خدمات تخصصی میکرواسکالپ و اسکالپ سر برای خانمها و آقایان در اهواز ، زیر نظر پزشک
بدون هیچگونه آسیب به بافت پوست و پیاز مو
تراکم و زیبایی موهای شما با استفاده از تکنیک میکرواسکالپ سر
با بهترین متریال و جدیدترین تکنیک های روز دنیا
میکرواسکالپ سر ،
اسکالپ اهواز
میکرواسکالپ اهواز

کیانپارس ، بین الهام و سروش غربی مطب دکتر زهرا افراخته

میکرواسکالپ چیست؟

میکرواسکالپ سر چگونه انجام می شود؟

میکرواسکالپ در واقع همان هاشور یا تتوی کف سر است. در این روش جوهرها به وسیله سوزن های بسیار باریکی وارد پوست می شوند. این عمل می تواند کمی دردناک باشد. به همین دلیل تکنیسین ها از بی حسی استفاده می کنند. لازم به ذکر است که سوزن به زیر پوست، به ریشه موها آسیبی وارد نمی کند. البته در صورتی که تکنسین مهارت کافی نداشته باشد، ریشه موها آسیب می بینند.

چه کسانی باید میکرواسکالپ را انجام دهند؟

میکرواسکالپ هیچگونه محدودیت سنی و جنسیتی ندارد. بنابراین خانم ها و آقایان در هر سنی می توانند آن را انجام دهند. همچنین کسانی که کاندید مناسبی برای کاشت مو نیستند، می توانند نتیجه مناسبی از میکرواسکالپ سر بگیرند.

میکرو اسکالپ چیست؟
میکرو اسکالپ یا اسکالپ سر چیست؟ میکرو اسکالپ در واقع همان حاشور یا تتو (Tattoo) کف سر است که در این روش جوهر ها به وسیله سوزن های بسیار نازک به زیر پوست سر وارد می شوند. سوزن در این روش با درد مختصری همراه است که به همین دلیل متخصصین از بی حسی موضعی برای از بین بردن این درد هنگام انجام ان استفاده می کنند.

آیا میکرو اسکالپ به ریشه مو اسیب می زند؟
یکی از نگرانی هایی که ممکن است در این روش برای افراد متقاضی وجود داشته باشد این است که ایا سوزن ها به ریشه موها اسیب می رساند یا خیر؟ خوشبختانه پاسخ منفی است.

میکرو اسکالپ برای چه کسانی مفید است؟
خوشبختانه روش اسکالپ سر هیچگونه محدودیت سنی ندارد و هم خانم ها و هم اقایان می توانند از این روش برای بازگردانی زیبایی به سر خود استفاده کنند. این روش بیشتر برای کسانی توصیه می شود که شرایط کاشت مو را نداشته و اصطلاحا کاندید مناسبی برای کاشت مو سر نیستند. افرادی که دارای خط اسکار، شکستگی سر و یا زخم خاصی در سر هستند و آن بخش از سرشان خونرسانی ندارد نیز جز افرادی هستند که فولیمو روش میکرو اسکالپ را به انها پیشنهاد می کند.

مزایا درمان طاسی با میکرو اسکالپ
اگر قصد انجام روش اسکالپ سر را دارید و می خواهید از مزایا ان با خبر شوید در ادامه با ما همراه باشید. مزایا روش میکرو اسکالپ عبارتند از:

کم هزینه بودن هزینه اولیه این روش نسبت به کاشت مو سر
نداشتن عوارض جدی و خطرناک و کم ریسک بودن این روش
نداشتن دوران نقاهت و کم بودن مراقبت های بعد از ان
تا حد زیادی طبیعی بودن و غیر قابل تشخیص بودن نتیجه ان

میکرو اسکالپ چگونه انجام می شود؟
میکرئ اسکالپ همان شوره سر است که افراد برای رفع کم پشتی یا طاسی سر انجام می دهند. هم خانم‌ها و هم آقایان میتوانند از این روش استفاده کنند. در واقع در روش میکرو اسکالپ مناطق خالی سر با کاشت رنگدانه‌ها به شکل فولیکول های مو پر می‌شود.

نحوه عمل میکرو اسکالپ در خانم ها و آقایان متفوات است. در آقایان نقاط خالی سر با روش پیگمنت و نقطه ای انجام می شود و اگر به نقاط دارای مو برسد به شکل هاشور تبدیل میگردد. اما در خانم‌ها روش میکرو اسکالپ معمولا به شکل hair by hair یا مو به مو است که مانند شبیه سازی مو است، انجام میگیرد.

میکرو اسکالپ در خانم ها همانند روش میکرو بلیدینگ است که در نقاط کم پشت و شقیقه‌ها هاشورهایی خیلی نازک و طریف کشیده می شود.

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا