برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان پیمانکاری

بهترین نماکار ساختمان در تبریز


 • بهترین نماکار ساختمان در تبریز
 • بهترین نماکار ساختمان در تبریز
 • بهترین نماکار ساختمان در تبریز
 • بهترین نماکار ساختمان در تبریز
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 12 آذر, 1401
موقعیت : تبریز

بهترین نماکار ساختمان در تبریز

 

🔴نماکاری ساختمان نظری

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای و با بیش از چندین سال سابقه درخشان در زمینه اجرای نمای بیرونی و داخلی آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

 • اجرای نمای بیرونی
 • اجرای نمای داخلی
 • جرای نمای سنگی ویلا (دوغابی)
 • اجرای نمای سنگی به روش دوغابی با اسکوپ
 • اجرای نمای سنگی رومی
 • اجرای نما سرامیکی
 • روپلاک

 

◼️با مدیریت آقای ابراهیم نظری

◼️مجهز به دستگاه برش و با تیمی حرفه ای

◼️پوشش کل مناطق تبریز و شهرهای آذربایجان شرقی

 

🔸️هدف اصلی ما جلب رضایت مراجعین عزیز می باشد.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

سنگ کار ماهر باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

 

✔️یک سنگ کار ماهر باید وجدان کاری داشته باشد و از مواد و متریال مرغوب برای سنگ کاری استفاده کند. در اینجا کارفرمایان باید توجه کنند که قیمت پایین‌تر دستمزد برخی سنگ کاران نسبت به رقبای هم‌طراز وی می‌تواند ناشی از استفاده وی از مصالح نامرغوب در کار باشد.

✔️خوش قولی و جدیت در کار به منظور سر موقع تمام کردن پروژه سنگ کاری به ویژه در پروژه‌های بزرگ مجتمع‌های مسکونی و … بسیار مد نظر کارفرما قرار دارد. در صورت عقب افتادن از برنامه زمانی سنگ کار باید با افزایش زمان کار و اضافه کردن یک یا چند نیروی متخصص به گروه، نسبت به سر وقت تمام کردن پروژه اهتمام داشته باشد.

✔️سلیقه و احترام به نظر مشتری از دیگر ویژگی‌های یک سنگ کار حرفه‌ای است. این امر صحیح است که سنگ کاری حرفه‌ای تخصصی است و نظر سنگ کار یک نظر تخصصی است ولی سن کار باید با توجه به توانایی‌هایی که دارد تمام تلاش خود را برای اجرای نظرات کارفرما به کار دهد. گاهی ممکن است اجرای یک طرح جدید در سنگ کاری در یک پروژه رزومه خوبی برای سنگ کار شود و در ادامه پیشنهادات کاری خوبی برای سنگ کار به همراه داشته باشد.
✔️انتخاب سنگ کار نما امری دشوار است زیرا کار سنگ کاری نما کاری سنگین است. یک سنگ کار نما باید موارد ایمنی را رعایت کند زیرا خطر، حوادث ساختمانی برای این بخش از نماکاری بسیار محتمل است. استفاده از متریال مرغوب و روش‌های استاندارد سنگ کاری، در سنگ کاری نما توسط سنگ کار بسیار مورد توجه است زیرا سقوط سنگ نما یکی از مشکلات سنگ نما است. اسکوپ گذاری پیش از اجرای نمای سنگی به ویژه رومی و اجرای پیچ رول‌پلاک پس از اجرای نما از جمله راه‌های پیشگیری از سقوط سنگ نما است که باید به درخواست کارفرما در حین اجرای نما یا پس از آن انجام شود.

✔️آبیاری منظم سنگ کاری به ویژه سنگ نما به منظور بهتر ایجاد شدن اتصال بین ملات و سنگ لازم است. نریختن نخاله‌های ساختمان مانند خرده آجر و تکه سنگ و سیمان خرد شده به ملات سنگ کاری به منظور کاهش در هزینه‌ها از جمله راه‌هایی است که برخی سنگ کار ها برای جبران خسارات از آن استفاده می‌کنند. در اینجا کارفرمایان با تحقیق درباره کار سنگ کار با کارفرمای سابق می‌تواند اطلاعات خوبی در این زمینه به دست آورند و با چشم باز به استخدام سنگ کار بپردازند.

✔️یک سنگ کار حرفه‌ای با مشاوره مفید خود برای یک سنگ کاری بهتر، زیباتر یا کم‌هزینه‌تر در زمینه انتخاب سنگ، نوع سنگ کاری، ترکیب رنگی و نگهداری پس از اجرا به کارفرما از ضرر و زیان و دوباره کاری بعدی پیشگیری کند.

✔️گاهی دیده می‌شود که پس از اجرای سنگ کاری، سیمان ریزی سنگ کاری به منظور سریع‌تر خشک شدن کار و قابلیت استفاده سریع آن، انجام می‌شود. یک سنگ کار حرفه‌ای می‌داند که انجام این کار باعث پوک شدن فضای زیر سنگ و به مرور شکستن سنگ می‌شود؛ زیرا سیمان خشک آب ملات را به خود می‌کشد و ملات را پوک کرده و چسبندگی آن را با سنگ می‌کند. لذا از این کار خودداری می‌کند.

 

راه های ارتباطی مجموعه نظری

 

 نام و نام خانوادگی آقای ابراهیم نظری
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09149108184
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس آذربایجان شرقی، تبریز

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا