برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

بهترین کانالسازی تهران


  • بهترین کانالسازی تهران
  • بهترین کانالسازی تهران
  • بهترین کانالسازی تهران
  • بهترین کانالسازی تهران
  • بهترین کانالسازی تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 22 فروردین, 1400
موقعیت : تهران

معرفی بهترین کانالسازی تهران

 

🔴 کانال سازی و دریچه کولر

✅ کانال‌ سازی کولر که بخش اصلی کار در راه‌ اندازی سیستم‌ های تهویه هوا و خنک‌ کننده است، پارامترهای مختلفی مثل تجهیزات انتقال هوا، دریچه‌ها و دمپرها و … را شامل می‌ شود. متخصصین کانال ‌کشی و دریچه و کانال ساز کولر مجموعه ما این امکان را دارند که با تماس با آنها به اطلاعات و شماره ‌تلفن و حتی قیمت و اجرت کار آن‌ ها دسترسی پیدا کنید و بعد از ثبت سفارش آن‌ ها برای ارائه‌ خدمت در محل مورد نظر شما و ساختمانی که می‌ خواهید نسبت به نصب کانال‌ کشی و کانال‌ سازی کولر تهران برای آن اقدام کنید، اعزام شوند.

✅ خدمات تیم ما:

• ساخت و نصب هود صنعتی

• ساخت و نصب انواع کانال گرد و چهارگوش

• ساخت و نصب انواع دریچه تنظیم هوا آلومینیومی و آهنی

 

ویژگی های بهترین کانالسازی تهران

 

🔸 عایق کاری انواع کانال کولر فارغ از جنس آلیاژ و متریال به‌کار رفته در آن و اینکه مکعبی یا گرد باشند هم بخشی از روال کار تیم ما در این حرفه است و اتفاقا بخش مهمی از آن محسوب می‌ شود. چراکه نسب به هدررفت انرژی‌ های آب و برق بیمه می ‌شویم و سر و صدا و ورود میکروب از کانال‌ کولرها را هم تا حد زیادی کنترل و مدیریت می‌‌ کند. مخصوصا در شهرهای بزرگ و پرجمعیت یا به ‌اصطلاح کلان‌ شهرها سر و صدا و بوق و دود آن‌قدری هست که دیگر اجازه داشته باشیم صدای اضافی در کانال کولر را خفه کنیم!

🔸 تهران با این شلختگی در معماری شهری نیاز دارد تا ما شهروندان دست‌کم در مواردی مثل کانال‌ سازی کولر دقت داشته باشیم تا با نماهای خراب‌شده از کانال ‌های مربوط به دستگاه‌ های تهویه‌ هوا و بخاری و شومینه و … آب به آسیاب نبود هارمونی در مدیریت و شهرسازی آن نریزیم.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای رحمان پور
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09122757482
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا