برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

تراشکاری برادران کریمی نیا


  • تراشکاری برادران کریمی نیا
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 19 شهریور, 1399
موقعیت : جاده خاوران - پاکدشت

معرفی تراشکاری برادران کریمی نیا

 

●تراشکاری برادران کریمی‌نیا از سال 1372، در زمینه ساخت و تعمیر دستگاه پرس هیدرولیک و ارائه خدمات سنگین‌تراش فعالیت می‌کند.

• این مجموعه دارای تخصص و تجربه است که سالها در این زمینه مشغول کار بوده که از جمله محصولات تولید شده توسط این کارگاه تراشکاری می‌توان به پرس 4 ستون، پرس ملامینه، سیلندر پرس مچاله‌کن، جک پرس مچاله‌کن، جک پرس کششی، جک هیدرویک، پکینگ هیدرولیک، سیلندر مچاله‌کن، تراش میل، پیستون و بازویی پرس تزریق؛ تراش و سنگ زدن لوله‌های سیلندری تا دهنه 600 میلیمتر و سنگین تراشی تا طول 5 متر اشاره کرد. مشاوره، تولید سفارشات طبق درخواست مشتریان، گارانتی و ارسال محصولات به تمام نقاط کشور از ویژگی‌های تراشکاری برادران کریمی‌نیا به‌شمار می‌روند.

 

 ویژگی های تراشکاری برادران کریمی نیا

 

●از مزایای تولید و ساخت انواع جک هیدرولیک می توان به این موارد اشاره کرد؛ در عین طراحی ساده ای که این وسیله دارد باعث افزایش نیرو و بلند کردن وسایلی که به طور عادی امکان بلند کردن آن ها محال است می شود. کنترل کردن وسایل روی این وسیله بسیار با دقت بالایی انجام می گیرد و انعطاف پذیری بالایی در کاربرد این وسیله وجود دارد. کارایی و راندمان بالایی داشته و با اطمینان نسبت به سیستم این وسیله نسبت به سایر وسایل مکانیکی می توان با آن کار کرد. در این سیستم هیدرولیکی می توان با استفاده از نیروی به کار برده شده کمی به نیروی خروجی بزرگ و دقیقی دست یافت.

●در تولید و ساخت انواع جک هیدرولیک، انرژی هیدرولیکی موجود در جک به انرژی مکانیکی تبدیل می شود. جک هیدرولیک به دو دسته یک طرفه و دو طرفه تقسیم می شود؛ جک یک طرفه فقط دارای یک ورودی روغن هیدرولیک می باشد و فقط یک طرف آن تحت فشار هیدرولیک قرار می گیرد. اما جک دو طرفه دارای دو ورودی و خروجی روغن هیدرولیک می باشد و به این وسیله روغن به پشت وجلوی پیستون می رود. در تولید و ساخت انواع جک هیدرولیک، باید به مقدار نیرویی که جک می تواند تحمل کند یا به عبارتی تناژ جک دقت کرد تا بتوان ابعاد جک مورد نظر خود را تعیین نمود.

●جک های تلسکوپی نیز نوعی از جک های هیدرولیک می باشد که در تولید و ساخت انواع جک هیدرولیک، می تواند به صورت یک طرفه و دو طرفه تولید گردد. طراحی این نوع جک به منظور استفاده در مکان هایی است که در آن فضا کم است اما به جا به جایی وسایل بسیار سنگین نیاز دارد مانند بالابر آسانسورها و…

 

راه های ارتباطی با تراشکاری برادران کریمی نیا

 

 نام و نام خانوادگی تراشکاری برادران کریمی نیا
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 0912537890509125839641 
 تلگرام
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس
جاده خاوران – پاکدشت – خاتون آباد – خیابان شهید رجایی – جنب فضای سبز – گلشن 9 – پلاک 123 تهران تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
آگهـی های مشابـه
بالا