برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

تراشکاری و سری تراشی در یافت آباد


  • تراشکاری و سری تراشی در یافت آباد
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 19 مهر, 1399
موقعیت : تهران یافت آباد

معرفی تراشکاری و سری تراشی در یافت آباد

 

🔹️گروه صنعتی فدک با داشتن کادری مجرب و تجهیزات لازم آماده ارائه مشاوره و طراحی جهت ساخت قطعات می باشد‌.

•در حال‌حاضر با دستگاههای تمام اتوماتیک تولید کننده انواع قطعات برنجی، آهنی، آلومینیومی، استیل،الکترونیکی، خودروسازی و تولید انواع قطعات به صورت سری تراشی را در دستور کار قرار داده است.عمده مشتریان ما را فعالان صنایع خودرو، قالب‌سازان و ارائه کنندگان خدمات ماشین‌کاری تشکیل داده و خوشبختانه کیفیت، قیمت ، خدمات پس از فروش و هم‌چنین تنوع محصولات مجموعه فدک از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و عموم خریداران همواره رضایت خود را نسبت به این موضوع اعلام کرده‌اند .

•سری تراشی فدک اماده عقدقرارداد با کارخانجات و شرکتها وصنعت کاران عزیز می باشد

《سری تراشی با تراپ وتراش وسوراخ کاری و قلاویز کاری با دقت بالا و قیمت مناسب》

 

ویژگی های تراشکاری و سری تراشی در یافت آباد

 

🔸️سرعت محسوس

تراش دستی یک قطعه فلزی زمان بسیار زیادی میخواهد. اپراتورهای تراش دستی  همچنین برای جلوگیری از خطا و آسیب نیاز به استراحت دارند و همیشه برای جلوگیری از خطا باید دقت لازم را داشته باشند اما در ارائه خدمات تراشکاری و سری تراشی به وسیله ی دستگاه های تراش اتوماتیک و CNC به دلیل اینکه خطای انسانی تقریبا به صفر میرسد این چنین نگرانی هایی وجود ندارد.

🔸️دقت بالا

وقتی صحبت از دقت در تولید قطعات فلزی میشود ، شما نمیتوانید حریفی برای دستگاه های تراش (اتوماتیک و CNC) پیدا کنید. مهندسین و متخصصان ما دستگاه های تراش را طوری تنظیم و برنامه ریزی میکنند تا در هر روند با یک  فرآیند درست و دقیق فلز را تراش و برش بدهد. همچنین دیگر لازم نیست نگران عیوب و ناسازگاری های قطعات ماشین کاری خود باشید. اگر شما در صنعتی فعالیت میکنید که نیاز به قطعات انبوه فلزی دارید دستگاه های سری تراشی و تراشکاری بهترین و به صرفه ترین گزینه برای شماست.

🔸️کیفیت کم نظیر

مجموعه فدک در جهت پوشش نیاز مشتریان اقدام به ارتقاء سطح واحد کنترل کیفیت خود با بهره گیری از متخصصان توانمند در این زمینه نموده است.

🔸️انعطاف پذیری ایده آل

هنگامی که با مجموعه فدک کار می کنید ، یکی از مزایایی که به سرعت کشف خواهید کرد این است که نه تنها همیشه آنچه را که انتظار دارید را بدست می آورید ، بلکه ایجاد تغییر در طراحی یا التزامات تولید نیز آسان است. دلیل این امر آن است که ما از ابتدا تا پایان با کل پروژه تولید قطعه و شکل دهی آن آشنا هستیم .

 

راه های ارتباطی با تراشکاری و سری تراشی در یافت آباد

 

 نام و نام خانوادگی آقای محمدی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09100041929
سامانه پیامکی
واتس اپ و تلگرام
 اینستاگرام
 آدرس تهران یافت آباد

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا