برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

تزریق پلاستیک و هیدروگرافی


  • تزریق پلاستیک و هیدروگرافی
  • تزریق پلاستیک و هیدروگرافی
  • تزریق پلاستیک و هیدروگرافی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 12 اردیبهشت, 1400
موقعیت : تهران

معرفی تزریق پلاستیک و هیدروگرافی

 

✅مجموعه ما با بیش از چندین سال سابقه در زمینه خدمات تزریق پلاستیک، رنگ قطعات ، لیزر،هیدروگرافی، انجام خدمات رنگ و لیزر قطعات پلاستیکی آماده ارائه خدمات به صنعتگران و همکاران گرامی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می باشد .

✅امروزه استفاده از خدمات تزریق پلاستیک برای ساخت انواع قطعات پلاستیکی رشد بسیار زیادی داشته است. خدمات تزریق پلاستیک برای ساخت انواع قطعات خانگی و صنعتی استفاده می‌شوند. در این دستگاه ها پلاستیک به صورت مذاب درآمده و از طریق سیلندر مخصوصی با فشار از داخل قالب تزریق پلاستیک می‌شود.

 

 

ویژگی های هیدروگرافی

 

🔹️پایداری و دوام هیدروگرافی:
تعداد زیادی از مشتری های این چاپ تولید کننده هایی هستند که بالاترین استانداردهای کیفیت و پایداری را بر روی محصولاتشان تقاضا دارند. جوهر فیلم هیدروگرافی خودش به تنهایی خیلی پایدار است. با این حال یک ماده ی کوتینگ شفاف نیز بر روی اشیا به کار برده می شود تا اطمینان حاصل شود که آن تا سال ها باقی می ماند.

🔹️بازیابی ضایعات:
اجسامی که چاپ به درستی بر روی آنها انجام نشده باشد و یا مورد رضایت مشتری نباشند می توان مجددا چاپ بر رویشان انجام داد. بر روی آن شی سمباده کشیده می شود و مجددا رنگ می شود. بعد از آن جسم برای پروسه ی چاپ مجدد آماده است.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی ایمانی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09126835230 
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام tazrigh_plastik_araz
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
آگهـی های مشابـه
بالا