برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

تزریق پلاستیک و هیدروگرافی


  • تزریق پلاستیک و هیدروگرافی
  • تزریق پلاستیک و هیدروگرافی
  • تزریق پلاستیک و هیدروگرافی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 12 اردیبهشت, 1400
موقعیت : تهران

معرفی تزریق پلاستیک و هیدروگرافی

 

✅مجموعه ما با بیش از چندین سال سابقه در زمینه خدمات تزریق پلاستیک، رنگ قطعات ، لیزر،هیدروگرافی، انجام خدمات رنگ و لیزر قطعات پلاستیکی آماده ارائه خدمات به صنعتگران و همکاران گرامی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت می باشد .

✅امروزه استفاده از خدمات تزریق پلاستیک برای ساخت انواع قطعات پلاستیکی رشد بسیار زیادی داشته است. خدمات تزریق پلاستیک برای ساخت انواع قطعات خانگی و صنعتی استفاده می‌شوند. در این دستگاه ها پلاستیک به صورت مذاب درآمده و از طریق سیلندر مخصوصی با فشار از داخل قالب تزریق پلاستیک می‌شود.

 

 

ویژگی های هیدروگرافی

 

🔹️پایداری و دوام هیدروگرافی:
تعداد زیادی از مشتری های این چاپ تولید کننده هایی هستند که بالاترین استانداردهای کیفیت و پایداری را بر روی محصولاتشان تقاضا دارند. جوهر فیلم هیدروگرافی خودش به تنهایی خیلی پایدار است. با این حال یک ماده ی کوتینگ شفاف نیز بر روی اشیا به کار برده می شود تا اطمینان حاصل شود که آن تا سال ها باقی می ماند.

🔹️بازیابی ضایعات:
اجسامی که چاپ به درستی بر روی آنها انجام نشده باشد و یا مورد رضایت مشتری نباشند می توان مجددا چاپ بر رویشان انجام داد. بر روی آن شی سمباده کشیده می شود و مجددا رنگ می شود. بعد از آن جسم برای پروسه ی چاپ مجدد آماده است.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا