برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات تعمیر لوازم خانگی

تعمیرات تخصصی مبلمان شرق تهران


  • تعمیرات تخصصی مبلمان شرق تهران
  • تعمیرات تخصصی مبلمان شرق تهران
  • تعمیرات تخصصی مبلمان شرق تهران
  • تعمیرات تخصصی مبلمان شرق تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 29 تیر, 1401
موقعیت : تهران

تعمیرات تخصصی مبلمان شرق تهران

 

🔴لــی پـاریــس مبــل

(تولید و تعمیر انواع مبلمان)

(کلاسیک_استیل_راحتی)

(رنگ کاری و نجاری)

 

✅مجموعه تعمیرات مبلمان ما با بیش از 15 سال فعالیت در زمینه تعمیرات تخصصی مبلمان مفتخر است در خدمت شما جهت رفع نیاز حال شما باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

  • تعمیرات تخصصی انواع مبلمان
  • رویه کوبی
  • رنگاری
  • نجاری

 

🔷حمل و نقل در تهران رایگان

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷اطلاعات بیشتر را از صفحات مجازی دریافت کنید و یا مستقیم تماس بگیرید.

 

ویژگی های تعمیرات مبلمان

 

🔸تعمیر مبل شکسته

ممکن است بعد از استفاده طولانی یا بر اثر مشکلاتی مبلمان شما با شکستگی مواجه شوند. در این حالت اگر قصد خرید مبل نو ندارید باید به فکر تعمیر مبل شکسته خود بیفتید. معمولا قسمت هایی که بیشتر آسیب می بیند پایه ها و دسته مبل هستند. اگر دارید از خدمات تعمیر مبلمان شکسته استفاده می کنید شکستگی های مبل برطرف می شود و قسمت هایی که مشکل دارد مانند پایه خراب یا دسته های خرد شده تعمیر می شود.

 

🔸رنگ کاری مبل

مبلمان های چوبی و استیل خاصیت رنگ کاری دارند و می تواند برای آنها از خدمات تعمیر مبل رنگ کاری استفاده کرد. این مبلمان ها در طول زمان دچار کهنه شدن رنگ، رفتن رنگ و دل زده شدن شما از رنگ آن می شوند. معمولا می توان با یک رنگ کاری مبل ظاهر آن را زیبا کرد و دوباره حس تازگی را به آن داد.

درست است که رنگ کاری مبل باعث تغییر زیادی در ظاهر مبل می شود اما نکته ای که می خواهم در این راهنمای تعمیر مبل به آن اشاره کنم این است که اگر فردی که دارد این کار را انجام می دهند درست بلد نباشد و به عبارتی ناشی باشد و تجربه کافی نداشته باشد می تواند کاملا مبل شما را نابود کند. در بسیاری از اوقات نیز همان اول این خراب کاری معلوم نیست اما بعد از گذشت تنها چند ماه و کمی استفاده تازه متوجه جریان می شود. برای همین موضوع سعی کنید کمی پول بیشتر هزینه کنید و از مراکز تعمیر مبلمان برای رنگ کاری مبل استفاده کنید.

 

🔸تعویض روکش مبل

یکی از اصلی ترین خدمات مراکز تعمیرات مبلمان تعویض روکش مبل است. با عوض کردن روکش مبل یا همان پارچه مبل می تواند تغییری اساسی در آن ایجاد کرد به نوعی که انگار یک مبل جدید شبیه مبل قدیمی خود خریدید. تعویض روکش مبل می تواند دلایل مختلفی مانند پاره شدن آن، خراب شدن آن، رنگ و رو رفتن آن و جذابیت نداشتن آن داشته باشد.

هزینه تعویض روکش مبل آنچنان بالا نیست ولی شما با همین هزینه کم انگار کل دکوراسیون خانه خود تغییر دادید. عوض روکش در بازه های 1 ساله می تواند کاری کند که همیشه آن مبل برای تان جذابیت داشته باشد.

 

راه های ارتباطی لــی پـاریــس مبــل

 

 نام و نام خانوادگی آقای سعدی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09194561028
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام liparis_moble
آدرس بازار مبل دلاوران تکاوران شمالی ۱۶ شرقی پلاک ۱۰۰

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا