برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات تعمیر لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی برقی در کرمان


  • تعمیرات لوازم خانگی برقی در کرمان
  • تعمیرات لوازم خانگی برقی در کرمان
  • تعمیرات لوازم خانگی برقی در کرمان
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 9 خرداد, 1401
موقعیت : کرمان

تعمیرات لوازم خانگی برقی در کرمان

 

🔴مرکز تعمیرات ترک پور

(مرکز تخصصی تعمیرات انواع لوازم خانگی برقی)

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای و با سالها سابقه درخشان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برقی در کرمان آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

  • خدمات عیب یابی
  • تعمیر و تعویض قطعه
  • تعمیرات لباسشویی،ظرفشویی و یخچال و فریزر

 

✔️در برند های مختلف ایرانی و خارجی

✔️تعمیر لوازم خانگی همچون، ماشین ظرفشویی، یخچال فریز، ساید بای ساید، سولاردام، ماشین لباسشویی، مایکروویو، کولر گازی و غیره

✔️یکی از ویژگی های مهم نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ترک پور تعهد و پذیرش می‌باشد به عنوان مثال در صورتیکه امکان تعمیر قطعه دستگاه وجود داشته باشد آن را تعویض نخواهیم کرد.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

مهم ترین دلایل خرابی یخچال

 

1.نوسانات موجود در جریان برق

وجود نوسان در جریان الکتریکی به راحتی می تواند هر دستگاه و وسیله برقی را با مشکلاتی همراه سازد. برد الکترونیکی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و در اثر نوسانات موجود در جریان برق دچار خرابی و نقص فنی می گردد. بالا و پایین شدن ولتاژ، به صورت مستقیم به برد دستگاه آسیب و صدمه وارد می کند.

استفاده از محافظ برق در هنگام کارکرد یخچال فریزر، احتمال بروز این مشکلات را به حداقل می رساند. همچنین، متصل کردن لوازم الکترونیکی پرمصرف به یک محافظ جداگانه و خودداری از متصل نمودن همزمان چند دستگاه به یک محافظ، از راهکارهای بهینه و کاربردی به شمار می رود.

2.آب خوردگی برد الکترونیکی

آب خوردگی را می توان به عنوان مهم ترین نشانه ها و علائم خراب شدن برد یخچال به حساب آورد. به طور معمول، در هنگام نظافت و تمیز کردن و شستشوی یخچال فریزر احتمال رسیدن آب به قطعات و متعلقات فنی از جمله برد الکترونیکی وجود دارد. رسیدن آب به این قطعه حساس سبب اتصالی و در نهایت سوختن برد یخچال می شود.

به منظور جلوگیری از بروز این مشکلات، می بایست قسمت های برخوردار از قطعات حساس را با یک دستمال مناسب نظافت و تمیز نمود. همچنین، از شستشوی این قسمت ها با آب به صورت جدی باید خودداری کرد.

3.خرابی و اتصال قطعات دیگر

ایجاد اتصال و خرابی در قطعات دیگر دستگاه مانند خرابی فن، معیوب شدن هیتر، المنت و بروز مشکل در موتور یا کمپرسور را می‌توان از دیگر علائم خراب شدن برد در یخچال برشمرد. برای پیشگیری از این مشکلات و جلوگیری از صرف هزینه‌های گزاف، انجام فرآیند عیب‌یابی و تعمیرات زیرنظر تکنسین های کاربلد، راهکار مفیدی قلمداد می‌گردد.

 

راه های ارتباطی مرکز تعمیرات ترک پور

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا