برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات

تعمیرات مبل در خرم دشت


  • تعمیرات مبل در خرم دشت
  • تعمیرات مبل در خرم دشت
  • تعمیرات مبل در خرم دشت
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 2 مرداد, 1400
موقعیت : تهران

معرفی تعمیرات مبل در خرم دشت

 

🔴تعمیرات و روکوبی انواع مبلمان، رنگ و روکوبی و تجاری پذیر

 

✅تعمیرات مبل یکی از خدمات تخصصی است که ممکن است به آن نیاز داشته باشید. تعمیر مبل به صورت حرفه ای و تخصصی تعمیر مبل راحتی، تعمیر مبل چرم و تعمیر مبل استیل با قیمت مناسب انجام می شود.مجموعه ی ما با چندین سال سابقه آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات تیم ما:

•روکوبی انواع مبلمان

•تعویض روکش

 

🔹با گارانتی کتبی

🔹حمل رایگان

🔹اقساط و نقدی

🔹باز دید رایگان

 

ویژگی های تعمیر مبل

 

🔸 تعمیرات مبل به کمک ما آمده است تا صرفه جویی در هزینه باشد و با کمترین هزینه بتوانیم از مبل های خود به مدت زمان بیشتری استفاده کنیم. اما باید توجه داشته باشید که مبل شما تا چه حدی از فرسودگی رسیده است آیا می توان آن را تعمیر کرد یا خیر؟ چون تعمیر برخی از مبل ها که عمر خود را کرده اند فقط هزینه ای اضافی برای شما خواهد بود و خریدن مبل جدید گزینه ای بهتر است. تعمیرات مبل باید توسط افراد آموزش دیده انجام شود و باید برای تعمیر آن به شرکت های تعمیرات مبل مراجعه کنید. با تعمیر مبل تان در هزینه هایتان صرفه جویی خواهید کرد.

🔸 مبلمان یکی از اسباب ضروری هر خانه ای است که استفاده مکرر از مبل باعث شده است تا مبل ها آسیب ببینند و افراد به دنبال تعمیر مبل خود باشند.

🔸 متاسفانه استفاده زیاد از مبل باعث می شود عمر مبل شما کوتاه تر شود .  شکستگی پایه مبل، فرورفتگی فوم و اسفنج مبل، خراب شدن پارچه همه و همه از مواردی است که ظاهر مبل شما را خراب می کند. مجموعه ی ما با ارائه راهکار های طولانی مدت این امکان را فراهم می کند تا با تعمیر مبل خود سال ها از آن استفاده کنید.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا