برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات

تعمیر انواع جک پارکینگی در شمال شرق تهران


  • تعمیر انواع جک پارکینگی در شمال شرق تهران
  • تعمیر انواع جک پارکینگی در شمال شرق تهران
  • تعمیر انواع جک پارکینگی در شمال شرق تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 15 آذر, 1400
موقعیت : تهران

تعمیر انواع جک پارکینگی در شمال شرق تهران

 

🔴مرکز تخصصی تعمیر جک پارکینگی

✅تیم ما با  چندین سال سابقه درخشان در زمینه فروش، نصب و تعمیرات انواع جکهای پارکینگی و … آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

✅ تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محل در کوتاه ترین زمان و با کیفیت عالی توسط تیم مجرب ما به صورت 24 ساعته

 

✅ شرح خدمات تیم ما:

•تعمیر و نصب انواع جک پارکینگی

•تعمیر و نصب کرکره برقی

•تعمیر و نصب درهای زیر سقفی

•تعمیر و نصب آیفون تصویری

•تعمیر و نصب دوربین های مدار بسته

 

🔹با کمترین هزینه و بهترین کیفیت

🔹رضایت مشتری هدف اصلی ما میباشد.

 

ویژگی های تعمیر جک پارکینگی

 

🔹 مراحل چک کردن مرحله به مرحله و تعمیر جک درب اتوماتیک

1. چراغ ریموت چک شود (در صورت خرابی ریموت درب اتوماتیک چراغ آن کمرنگ تر از همیشه خواهد شد شاید هم خاموش شود). در این صورت یا ریموت معیوب شده یا این که به مرور زمان باطری آن تمام شده و نیاز به تعویض دارد.
2. وقتی ریموت را چک کردید و سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کرده و وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شود و این عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صادر و هم فیوز سالم هستند و دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است. اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم که اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ی به آن می باشد که نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.
3. حالا اگر ایراد از جک های بازویی باشد درب نه باز می شود نه بسته می شود اما اگر از چشمی ها باشد درب باز می شود اما هنگام بسته شدن عمل نخواهد کرد پس اگر درب باز هم نشد (هر دولنگه) مشکل از داخل جک بازویی می باشد. اگر حالتی پیش آمد که متوجه شدید جک درب خراب می باشد یا باید آن را تعمیر کنید یا تعویض.
4. تمام مراحل بالا چک شده و از بدون ایراد بودن آنها که مطمئن شدید و درب اتوماتیک باز می شد اما هنگام بسته شدن عمل نمی کرد ایراد باید از چشمی ها باشد که ارتباط آن ها قطع شده و نمی گذارد درب بسته شود. در مواقعی که ایراد از چشمی ها باشد باید ابتدا از ساف بودن هردو و تراز بودن آنها اطمینان حاصل کنید بعد از تمیز بودن چشمی زیرا هر مانعی که سد راه رسیدن مادون قرمز به گیرنده شود اخلال ایجاد می کند, در بعضی موارد هم امکان دارد چشمی درب اتوماتیک در مکانی قرار گرفته باشد که نور خورشید به آن می تابد و چون نور خورشید اشعه مادون تولید می کند این هم می تواند در کار چشمی ها خلل ایجاد کند (این مشکل بیشتر در تابستان که نور خورشید شدیدتر است اتفاق می افتد) که با گذاشتن سایبان برای چشمی ها مشکل مرتفع می شود اما اگر با این موارد هم مشکل حل نشود چشمی شما دچار مشکلی شده که یا نیاز به تعمیر برد یا تعویض دارد.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای مطلق
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09391151740
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران . پاسداران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا