برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان تجهیزات پزشکی

تعمیر تخصصی دستگاه های پزشکی


  • تعمیر تخصصی دستگاه های پزشکی
  • تعمیر تخصصی دستگاه های پزشکی
  • تعمیر تخصصی دستگاه های پزشکی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 4 اردیبهشت, 1400
موقعیت : تهران

معرفی تعمیر تخصصی دستگاه های پزشکی

 

🔴تعمیرات تخصصی دستگاههای اکسیژن ساز

✅ مجموعه ما با سابقه چندین ساله، با هدف فعالیت در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاههای اکسیژن ساز ،آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

✅ تعمیرات تخصصی دستگاههای:

• اکسیژن ساز

• دستگاههای پزشکی

• آزمایشگاهی

• بیمارستانی

 

ویژگی های تعمیر تخصصی دستگاه های پزشکی

 

🔸 مزایای اکسیژن ساز

✔️ خلوص اکسیژن
می دانیم که سازوکار دستگاه اکسیژن ساز بدین ترتیب است که با جذب هوای محیط ، نیتروژن آن را نگه داشته و با فشرده سازی اکسیژن ، این ماده استنشاقی را با خلوصی بین ۹۰ الی ۹۵ درصد آماده مصرف کاربران خود می کند . در همین رابطه می توان ادعا کرد که یکی از مهمترین مزایای این محصول تولید اکسیژنی خالص بدون وابستگی به مکان و زمان می باشد .

به عبارتی دیگر این وسیله برای تولید اکسیژن نه در گرو قرارگیری در جایگاه خاصی می باشد ، چرا که روی سطح زمین در همه نواحی هوای مصرفی انسان یافت شده و این محصول قادر به تقویت آن است و از سویی دیگر استفاده از این محصول دارای محدودیت زمانی نبوده و می تواند به صورت شبانه روزی و پیوسته به فعالیت خود ادامه دهد .

 

✔️ ارزان ، نامحدود و همیشگی
به جز هزینه اولیه خرید این محصول تقریباً بهای دیگری برای تولید اکسیژن پرداخت نمی شود ، این در حالیست که کپسول های این ماده بسیار گران قیمت می باشند . از این گذشته می توان ادعا کرد که تا هوا هست ، این وسیله نیز می تواند به تولید اکسیژن بپردازد ، در نتیجه اینکه محدودیتی برای کارکردن نداشته و می توان همیشه از آن استفاده کرد .

 

✔️ سازگاری با بافت های قلبی و عروقی
ما نفس می کشیم تا خون بتواند اکسیژن لازم برای ادامه حیات یا کارکرد مطلوب اعضاء و جوارح مختلف بدن را به آن ها برساند . در همین رابطه اکسیژن سازها قادر به تنظیم و تصفیه گردش خون بوده ، مانع از افزایش فشار آن شده و قادر به هوا رسانی به بافت بدن افراد مبتلا به آسم (یا هر مشکل تنفسی دیگری) هستند . این در حالیست که عرضه اکسیژنی خالص حتی می تواند به بهبود ریه های افراد سیگاری نیز کمک کند که این امر نیز یکی دیگر از مزایای استفاده از اکسیژن سازهاست.

✔️ تأثیرات جانبی
در موارد متعددی استفاده از هوایی با طراوت و پاکیزه به جز تسهیل و افزایش کیفیت تنفس سبب می شود تا انسان از مزایای دیگری نیز منتفع شود . ایجاد شفافیت و زیبایی در پوست با خونرسانی به آن ، کاهش استرس و القای آرامش از دست رفته در اثر تنش ناشی از آلودگی یا کمبود هوا ، افزایش حافظه ، اعمال تأثیر مثبت روی عملکرد عصبی جنین در بانوان باردار ، افزایش طول عمر و … بخشی از محاسن بهره مندی از اکسیژنی خالص و دائمی می باشد .

 

راه های ارتباطی با تعمیر تخصصی دستگاه های پزشکی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا