برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خودرو خدمات و لوازم خودرو

تعمیر پمپ هیدرولیک و جعبه فرمان شرق تهران


  • تعمیر پمپ هیدرولیک و جعبه فرمان شرق تهران
  • تعمیر پمپ هیدرولیک و جعبه فرمان شرق تهران
  • تعمیر پمپ هیدرولیک و جعبه فرمان شرق تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 16 شهریور, 1401
موقعیت : تهران

تعمیر پمپ هیدرولیک و جعبه فرمان شرق تهران

 

🔴تعمیرگاه خودرو جهان هیدرولیک

 

✅تیم ما طی چندین سال فعالیت در زمینه تعمیر پمپ هیدرولیک و جعبه فرمان در شرق تهران توانسته اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب کند و همواره آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

  • تعمیر پمپ هیدرولیک
  • تعمیر جعبه فرمان
  • تعمیر فرمان برقی
  • رفع روغن ریزی شلنگ‌های رابط

 

✔️در صورت خراب شدن پمپ هیدرولیک خودرو، فرمان سفت شده و صدای غیرطبیعی از پمپ هیدرولیک به گوش می‌رسد. در این صورت نیاز است تا فشار بیشتری به پدال وارد کنید تا فشار بیشتری در پمپ ایجاد شود. در این شرایط باید وضعیت خودرو را بررسی کنید که پمپ هیدورلیک دچار مشکل نشده باشد. رفع مشکل پمپ هیدرولیک هزینه‌های سنگینی در بر ندارد.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های جعبه فرمان برقی

 

🔸برخلاف سیستم هیدرولیکی که به علت دارا بودن قطعات حساس ضعف های فراوانی دارد، سیستم فرمان برقی (EPS) به علت عدم نیاز به روغن هیدرولیکی و ساختار ساده به آسانی تنظیم شده و نیاز کمتری به تعمیرات دارد. به علاوه به علت داشتن سنسور، فقط هنگام چرخش فرمان موتور برقی را فعال می کند و هنگام رانندگی در یک جاده ی صاف از قدرت موتور نمی کاهد و در دراز مدت موتور خودروی شما نیاز کمتری به تعمیرات اساسی خواهد داشت. همچنین دیگر خبری از پمپ ها یا پیستون های موجود در سیستم هیدرولیک نیست و یک موتور برقی با ساختار ساده تر فرمانپذیری خودرو را بهبود می بخشد.

🔸یکی از مهمترین ویژگی های که حسابی دل شما را قرص خواهد کرد، اثری است که این فناوری بر ایمنی خودروی شما خواهد گذاشت. درست است که توسعه دهندگان این فناوری از کثیف کاری های سیستم هیدرولیکی خسته شده بودند، اما باید بزرگترین دستاورد آن ها را پایداری خودرو در سرعت های بالا و موقعیت های سخت در پیچ های تند دانست. سنسورهای به کار رفته در این سیستم از حساسیت بالایی برخوردار هستند و اطلاعات به صورت لحظه ای به ECU خودروی شما مخابره می شود و به راحتی قادر به کنترل خودرو خواهید بود. از برقی بودن سیستم این نوع فرمان نگرانی به دل راه ندهید زیرا اگر مشکلی برای آن پیش آمد، به سرعت سیستم امنیتی در نظر گرفته شده برای آن فعال خواهد شد و فرمان به صورت مکانیکی در دسترس خواهد بود.

 

راه های ارتباطی تعمیرگاه جهان هیدرولیک

 

 نام و نام خانوادگی ناصر محرمی
 شماره تماس ثابت 02177390754
 شماره تماس همراه 09126089359
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران، تهرانپارس، بلوار پروین، خیابان 182 شرقی، بین 131 و 133، پلاک 102

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا