برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خودرو خدمات و لوازم خودرو

تعمیر پمپ و جعبه فرمان خودرو در شرق تهران


  • تعمیر پمپ و جعبه فرمان خودرو در شرق تهران
  • تعمیر پمپ و جعبه فرمان خودرو در شرق تهران
  • تعمیر پمپ و جعبه فرمان خودرو در شرق تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 20 دی, 1400
موقعیت : تهران

تعمیر پمپ و جعبه فرمان خودرو در شرق تهران

 

✅تیم ما با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر جعبه فرمان برقی در تهرانپارس آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

•تعمیر پمپ و جعبه فرمان برقی کلیه خودروها

•رفع تمام عیوب هیدرولیک و جعبه فرمان برقی

•رفع روغن ریزی و صدای پمپ و جعبه فرمان

•نرم کردن فرمان

 

🔹با کمترین هزینه و بهترین کیفیت

🔹رضایت مشتری هدف اصلی ما میباشد.

 

ویژگی های جعبه فرمان برقی

 

🔸برخلاف سیستم هیدرولیکی که به علت دارا بودن قطعات حساس ضعف های فراوانی دارد، سیستم فرمان برقی (EPS) به علت عدم نیاز به روغن هیدرولیکی و ساختار ساده به آسانی تنظیم شده و نیاز کمتری به تعمیرات دارد. به علاوه به علت داشتن سنسور، فقط هنگام چرخش فرمان موتور برقی را فعال می کند و هنگام رانندگی در یک جاده ی صاف از قدرت موتور نمی کاهد و در دراز مدت موتور خودروی شما نیاز کمتری به تعمیرات اساسی خواهد داشت. همچنین دیگر خبری از پمپ ها یا پیستون های موجود در سیستم هیدرولیک نیست و یک موتور برقی با ساختار ساده تر فرمانپذیری خودرو را بهبود می بخشد.

🔸یکی از مهمترین ویژگی های که حسابی دل شما را قرص خواهد کرد، اثری است که این فناوری بر ایمنی خودروی شما خواهد گذاشت. درست است که توسعه دهندگان این فناوری از کثیف کاری های سیستم هیدرولیکی خسته شده بودند، اما باید بزرگترین دستاورد آن ها را پایداری خودرو در سرعت های بالا و موقعیت های سخت در پیچ های تند دانست. سنسورهای به کار رفته در این سیستم از حساسیت بالایی برخوردار هستند و اطلاعات به صورت لحظه ای به ECU خودروی شما مخابره می شود و به راحتی قادر به کنترل خودرو خواهید بود. از برقی بودن سیستم این نوع فرمان نگرانی به دل راه ندهید زیرا اگر مشکلی برای آن پیش آمد، به سرعت سیستم امنیتی در نظر گرفته شده برای آن فعال خواهد شد و فرمان به صورت مکانیکی در دسترس خواهد بود.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا