برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات

تعمیر پکیج و چیلر در تهران


  • تعمیر پکیج و چیلر در تهران
  • تعمیر پکیج و چیلر در تهران
  • تعمیر پکیج و چیلر در تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 5 تیر, 1400
موقعیت : تهران

معرفی تعمیر پکیج و چیلر در تهران

 

🔴تعمیرات پکیج، آبگرمکن و مشعل

 

✅تیم ما پس از سالها کسب تجربه در این حیطه با هدف بهبود کیفی خدمات تعمیرات پکیج همگام سازی آن با جدیدترین تکنولوژی های روز و بهره گیری از نیروی کار جوان و کار ازموده وارد این بازار رقابت شده اند .

 

✅شرح خدمات ما:

•تعمیرات انواع پکیج های دیواری و زمینی

•تعمیرات انواع آبگرمکن های زمینی و دیواری

•تعمیر و نگهداری موتورخانه

•تعمیر و نگهداری انواع چیلر

•خرید و فروش انواع پکیج نو و کارکرده

 

🔹سرویس دهی شبانه روزی کلیه مناطق تهران

 

ویژگی های تعمیرات پکیج

 

🔸چرا باید پکیج ها را سرویس کنیم؟

✔️ممکن است پکیج شما پس از چند وقت کار کردن دچار نقص شده و نیاز به تعمیر یا سرویس داشته باشد. نقص در عملکرد پکیج می‌تواند به دلایل مختلفی باشد و یکی از مشخص‌ترین علائم آن، گرم نشدن آب یا ایجاد صدا در حین کار می‌باشد. با مشاهده چنین علائمی باید بلافاصله برای رفع آنها اقدام نمود. شما می‌‌توانید در صورت مشاهده هر گونه مشکل در پکیج تان از طریق سایت یا اپلیکیشن کارچی داری، نسبت به تعمیرات یا سرویس آن اقدام نمایید.

🔸کدام کارهای پکیج نیاز به تعمیرکار ندارند؟

✔️شایع‌ترین مشکل در پکیج‌ها مسئله سرد و گرم کردن آب است، که این مشکل در بیشتر مواقع بعلت پایین آمدن فشار پکیج رخ می‌دهد. پایین آمدن فشار پکیج یک امر کاملا طبیعی است و براحتی خودتان می‌توانید بدون نیاز به تعمیر خاصی و یا هیچ هزینه اضافه‌ای برطرف کنید؛ بدین منظور هر وقت پکیج‌تان آب را گرم نکرد، ابتدا فشار سنج پکیج را ببینید اگر درجه آن از عدد 2 که نشان دهنده فشار برحسب بار است، پایین‌تر بود، این بدین معنی است که فشار پکیج پایین آمده است و باید فشار آن افزایش داده شود.

✔️برای افزایش فشار کافی است شیر مخزن تعدیل فشار را باز کنید و کمی صبر کنید تا فشار در سیستم افزایش پیدا کند در این شرایط شما ملاحظه خواهید کرد که درجه فشارسنج کم‌کم افزایش می‌یابد؛ هر وقت درجه فشار روی عدد 3 بار قرار گرفت شیر را ببندید.

✔️این شد مراحل افزایش فشار پکیج بدون نیاز با استفاده از تعمیرکار. کافی است فقط شیر فشار را پیدا کنید که عمدتا در اکثر برندها در پایین پکیج قرار دارد. برای فهمیدن آنکه چه مشکلات دیگری را می‌توان بدون تعمیرکار برطرف کرد، به بخش سئوالات متداول در انتهای این صفحه رجوع کنید.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای شکوهی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09129057402
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا