برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خودرو خدمات و لوازم خودرو

تعمیر گیربکس اتومات ستارخان


  • تعمیر گیربکس اتومات ستارخان
  • تعمیر گیربکس اتومات ستارخان
  • تعمیر گیربکس اتومات ستارخان
  • تعمیر گیربکس اتومات ستارخان
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 24 خرداد, 1400
موقعیت : تهران

معرفی تعمیر گیربکس اتومات ستارخان

 

🟥تعمیرگاه پرشین گیربکس

(تعمیر گیربکس اتومات 6 ماه گارانتی کیلومتر نامحدود)

 

✅مجموعه ما یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک در تهران میباشد ،متخصص در تعمیر گیربگس های اتوماتیک  شرکت بی ام دبلیو ، شرکت نیسان ، تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوند ، تعمیر ایران خودرو ،تعمیر ماشین های چینی ، تعمیر لکسوس و …

 

✅شرح خدمات تعمیرگاه ما:

تعمیرات تخصصی گیربکس های اتومات، هیوند، کیا، بنز، BMW، تویوتا، لکسوس ،خودروهای چینی و ایران خودرو با ضمانت 6 ماه کیلومتر نامحدود

•تعویض روغن گیربکس اتومات با استفاده از دستگاه لانچ بدون دخالت دست

•ارائه سربرگ و فاکتور معتبر به مشتریان عزیز

•باز و بسته کردن و عیب یابی خودرو در کنار مشتری

 

🔹برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های تعمیر گیربکس اتوماتیک

 

🔸گیربکس یکی از مهم ترین قطعات خودرو است که برای انتقال قدرت از موتور به چرخ ها طراحی و ساخته شده است. انتقال قدرت مرحله ای است که براساس گشتاور این اجازه را می دهد که موتور خودرو در دور یکسان به سرعت های بالاتر دست پیدا کند.

🔸گیربکس‌های اتوماتیک هم دارای شتاب خوبی بوده و هم راننده را از زحمت تعویض دنده رها می‌کند از همین روی استفاده کنندگان از خودرو هم ترجیح می‌دهند با پرداخت هزینه بیشتر، خودرویی را خریداری کنند که اصطلاحا دنده اتوماتیک باشد تا هم انرژی کمتری در هنگام رانندگی مصرف کنند و هم از رانندگی خود لذت بیشتری ببرند.

🔸تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین نیاز به مهارت بالایی دارد و هر کسی نمی تواند تعمیر گیربکس اتوماتیک ماشین را بر عهده بگیرد.هنگام خرید خودرو، یکی از مهم ترین مسایل پیش رو، انتخاب نوع گیربکس خودرو است.

🔸در گذشته فقط یک مدل دستی و یک مدل اتوماتیک وجود داشت. اما امروزه انتخاب های ما در میان تکنولوژی های نو گسترش یافته است. مخصوصاً از زمانی که خودروهای الکتریکی وارد بازار شده اند که نحوه انتقال قدرت مخصوص به خود را دارند.

🔸با توجه به اینکه گیربکس‌های اتوماتیک انواع مختلفی مانند: CVT و تیپ ترنیک دارند که کارآیی هر کدام متفاوت از دیگریست و البته نگهداری از اینگونه خودروها توجه ویژه‌ و ماهرانه استفاده کنندگان از آن را می‌طلبد؛ لذا گیربکس‌های اتوماتیک به نسبت گیربکس‌های دستی دچار خرابی بیشتری می‌شوند.

🔸تعمیرات گیربکس اتوماتیک ماشین در تعمیرگاهی که تخصص ویژه‌ای در تعمیر گیربکس اتوماتیک دارد موجب کسب رضایت مشتریان بوده است. ما با تجربه چندین ساله کارشناسان خود در عیب یابی و تعمیر و استفاده از قطعات مرغوب تعویضی در اینگونه گیربکس‌ها در خدمت شما هستیم.

 

راه های ارتباطی تعمیرگاه پرشین گیربکس

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا