برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
پزشکی و درمان

تولیدکننده ماسک سه بعدی و پزشکی


  • تولیدکننده ماسک سه بعدی و پزشکی
  • تولیدکننده ماسک سه بعدی و پزشکی
  • تولیدکننده ماسک سه بعدی و پزشکی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 11 خرداد, 1400
موقعیت : تهران

معرفی تولیدکننده ماسک سه بعدی و پزشکی

 

🔴تولید مستقیم ماسک سه بعدی و پزشکی

✅فروش انواع ماسک با کیفیت و دوست دار محیط زیست، تنهاماسک مجوزدار با تمام مجوزات وزارت بهداشت سیب و سلامت و با کد Imed ، مناسب ویژه سفر و زندگی سالم.

 

✅فروش و عرضه ماسک بهداشتی، سه بعدی،پزشکی و جراحی با کمترین هزینه و با کیفیت عالی الیاف به سراسر کشور انجام میگیرد.

 

✅اهمیت استفاده از ماسک:

•طبق نتایج تحقیقات، جهت شناسایی نتایج برحسب ماسک مورد استفاده، گوینده و شیوه استفاده از آن ها، به تحقیقات بیشتر احتیاج دارد.

•محققان به این نتیجه رسیدند که استفاده از ماسک ساده ترین و موثرترین راه برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

•اگر هرکسی ماسک بزند، میتوان ۹۹% از شیوع بیماری به دیگران جلوگیری نمود.

•رعایت این مسئله لازم است، چون حدود ۴۰درصد بیماران اطلاع ندارند که حامل این ویروس اند و می‌توانند آن را به افراد بدون علامت منتقل کنند.

•اگر همه از ماسک استفاده نمایند، میزان انتقال بیماری کاهش می یابد، شاید افرادی که احساس مریضی نمیکنند، به این بیماری مبتلا باشند.این اشخاص با دیگران در رفت و آمد هستند، درنتیجه بی آنکه اطلاعی داشته باشند میتوانند کرونا را به دیگران هم منتقل کنند.

 

🔹ماسک ها باید توسط مجموعه ای معتبر خریداری شوند و توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار بگیرند.

 

ویژگی های ماسک سه بعدی

 

🔸ویژگی های ماسک تنفسی سه بعدی:

 

✔️با ماسک سه بعدی راحت تر نفس بکشید!

ماسک سه بعدی یا ماسک سه تکه، به گونه ای ساخته شده است که تنفس را برای فرد راحت تر کند. در واقع هر کدام از تکه های موجود در این ماسک، به گونه ای کنار هم قرار گرفته اند که هیچ خللی را برای فرد ایجاد نکنند و به راه های تنفسی او فشار نیاورند. در واقع باید اشاره کنیم که ماسک سه بعدی تنفس راحت تر را برای کاربران فراهم می کند.

✔️ماسک سه بعدی لایه ای محافظ در برابر ویروس کرونا!

ماسک سه بعدی، از لایه های متعددی ساخته می شود و در واقع ساختار این ماسک، مورد تایید سازمان بهداشت قرار گرفته است. جالب است بدانید یکی از معدود ماسک هایی می باشد که به طور کامل به صورت فرد منطبق می شود و در نتیجه، مانع از ورود هر گونه هوای خارجی به محیط داخلی ماسک سه بعدی می شود. در نتیجه می توان گفت یکی از مهم ترین و بهترین ماسک ها برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا می باشد.

✔️امکان راحت صحبت کردن با ماسک سه بعدی

همانطور که در مطالب بالا نیز اشاره کردیم، ماسک سه بعدی دارای سه تکه می باشد. یکی از تکه های ماسک سه بعدی، به گونه ای ساخته شده است که به راحتی می توان آن را روی بینی تنظیم کرد. این لایه به خوبی روی بینی قرار می گیرد و از ورود هر گونه هوای نا مناسب به محیط داخلی ماسک جلوگیری می کند. تکه ی سوم این ماسک نیز همانند تکه اول ساخته شده است و بر روی چانه قرار می گیرد و مطابق با شکل چانه تنظیم می شود.

اما تکه دوم ماسک سه بعدی، درست رو به روی دهان و قسمت پایین بینی قرار دارد و بدون هیچ گونه تماس با دهان و بینی، این امکان را برای افراد ایجاد می کند که بتوانند به راحتی اقدام به صحبت کردن با این ماسک ها کنند. به بیان بهتر، این ماسک با دهان فرد فاصله دارد. در نتیجه با تهیه این نوع ماسک می توانید به راحتی و بدون ذره ای مزاحمت ماسک نفس بکشید و صحبت کنید.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا