برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

جزئیات آگهـی

پزشکی و درمان تجهیزات پزشکی

تولیدی جم پوشان


  • تولیدی جم پوشان
شرح
نوع : فروشی
تاریخ : 2 تیر, 1399
موقعیت : تهران

معرفی اجمالی تولیدی جم پوشان

 

تولیدی جم پوشان تولید کننده البسه یک بار مصرف بیمارستانی ( گان ، شلوار ، کلاه ) با گرماژ ۳۸ و ملحفه یکبار مصرف با نازلترین قیمت می باشد.

در سایه الطاف پروردگار و حمایت مشتریان عزیز تمام مراحل تولید اعم از بافت پارچه، تکمیل ، رنگرزی و دوخت لباس در بخش های مختلف این مجوعه انجام گرفته و به دلیل حذف واسطه محصولات نهایی با قیمت مناسبتری در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

این شرکت با تکیه بر سالها تجربه همکاری با مراکز پزشکی ؛ آزمایشگاهی و بیمارستانی و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا مشاور و همراه جامعه پزشکی می باشد.

 

ویژگی های اسپان باند یکبار مصرف

 

استفاده از لباس‌های بیمارستانی یکبار مصرف مزایای متعددی را برای پرسنل و کارکنان بخش درمان و سلامت و همچنین بیماران در مدت بستری کوتاه‌تر به همراه دارد. مصرف روزانه لباس‌های تمیز (و بهداشتی) روبه افزایش است و در عین حال به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی بیمارستانی این نیاز به صورت روز افزون رو به ازدیاد است. این حقیقت, در واقع نشان دهنده‌ وجود یک نیاز مبرم و اساسی برای تخصیص منابع کافی و مورد نیاز به منظور اطمینان از امکان تهیه البسه تمیز در تمامی اوقات است.

در سوی دیگر این واقعیت, استفاده از لباس‌های بیمارستانی یکبار  مصرف می‌تواند با کاهش میزان حجم کاری(کاری که قبلاً صرف جمع آوری و شست و شوی لباس‌ها می‌شد) و همچنین کاهش هزینه های سربار, باعث می‌گردد در زمان نیاز به یک لباس تمیز و بهداشتی, فوراً آن را در اختیار داشته باشید

 

راه های ارتباطی با تولیدی جم پوشان

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
شماره فکس
 وب سایت
 آدرس ایمیل
 اینستاگرام
 آدرس ایران – تهران

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا