برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

تولید ابزارآلات نقاشی ساختمان در تهران


  • تولید ابزارآلات نقاشی ساختمان در تهران
  • تولید ابزارآلات نقاشی ساختمان در تهران
  • تولید ابزارآلات نقاشی ساختمان در تهران
  • تولید ابزارآلات نقاشی ساختمان در تهران
  • تولید ابزارآلات نقاشی ساختمان در تهران
  • تولید ابزارآلات نقاشی ساختمان در تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 18 اردیبهشت, 1401
موقعیت : تهران

تولید ابزارآلات نقاشی ساختمان در تهران

 

🔴گروه تولیدی ، صنعتی پارس روور فعالیت خود را از سال 1385 در زمینه تولید ابزار آلات نقاشی ساختمان شروع کرده است ، و سعی در فراهم سازی بستری مناسب در جهت تولید و عرضه محصولات کاملا ایرانی را دارد.

 

✅پارس روور با شعار کیفیت یعنی توجه به جزییات با هدف مندی کامل تولید به جای واردات در حال برنامه ریزی برای تولیدات جدید خود با استاندارد های جهانی میباشد.

✅در حال حاضر تولیدات پارس روور در زمینه ابزار های زیر ساخت نقاشی ساختمان همانند کاردک / لیسه / بتونه کاری / گچ کاری / تیغ های پاک کننده / تمیز کننده های چند کاره ی غلطک / همزن های رنگ / تیغ فنری ساخت داخل جهت تراش سطوح گچی و سیمانی / لیسه های شانه ای جهت چسب و اپوکسی و … میباشد.

✅متریال استفاده شده در محصولات پارس روور فنر ، چوب و مواد ساخته شده پتروشیمی با درجه کیفی مطلوب و بالا میباشد کلیه محصولات تولید شده در این مجموعه به نحوی ترکیب میگردد که استفاده مجدد از آن ها در دیگر مجموعه های تولیدی کشور برای محصولات متفاوت موجب چرخه تولید و بازیابی از آن در حفظ منابع زیست محیطی میگردد.

 

🔷گروه تولیدی صنعتی پارس روور

🔷کیفیت یعنی توجه به جزئیات

 

ویژگی های همزن رنگ

 

🔶در صنعت رنگ سازی برای مخلوط کردن دو یا چند رنگ از همزن رنگ استفاده می کنند. در این صنعت برای دستگاه همزن رنگ نام های دیگری در نظر گرفته شده است که معروف ترین آنها علاوه بر همزن رنگ، میکسر رنگ و مخلوط کن رنگ نام دارد. همزن رنگ به صورت کلی به سه دسته تقسیم می شوند. دسته اول آن دسته از همزن رنگ هایی هستند که رنگ دانه و رنگ پایه را میکس می کنند و پس از آن طی فرآیندی میکس رنگ بدست آمده را به ماده ای خمیری شکل تبدیل کرده و پس از آن ماده خمیری را داخل آسیاب ریخته تا خرد و پخش شوند.

🔶دسته دوم تنها وظیفه آسیاب کردن رنگ دانه و رنگ پایه و همچنین میکس کردن آنها را دارند. تفاوت این همزن رنگ ها با نمونه قبلی این است که این همزن تمامی این مراحل را به صورت همزمان انجام می دهد. دسته سوم فقط خمیر آسیاب شده را با مواد دیگر رنگ میکس می کنند تا رنگ اصلی بدست آید.

 

راه های ارتباطی تولیدی پارس روور

 

 نام و نام خانوادگی ابوذر چشم انتظار
 شماره تماس ثابت 0214473843302144738435
 شماره تماس همراه 0912144052109127129438
 وب سایت parsrover.com
تلگرام parsrover
 اینستاگرام parsrover
آدرس تهران، شهرک گلستان ، میدان اتریش، خیابان 18 متری یاس، پلاک 10، طبقه 2

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا