برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

تولید اجاق گاز هیئتی در قم


  • تولید اجاق گاز هیئتی در قم
  • تولید اجاق گاز هیئتی در قم
  • تولید اجاق گاز هیئتی در قم
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 11 بهمن, 1399
موقعیت : قم

معرفی تولید اجاق گاز هیئتی در قم

 

🔴گروه صنعتی عظیمی

✅گروه صنعتی عظیمی در زمینه تولید انواع اجاق گاز های پروفیلی ، هیئتی ، قابلمه روحی و … کار خود را آغاز نموده و با هدف قرار دادن تولید محصولات با کیفیت اقدام به تجهیز ماشین الات و نیروی انسانی مجرب نموده و با همت و پشتکار و کسب دانش توانسته بخش کوچکی از نیاز مصرف کنندگان داخلی را بر طرف نماید.

✅اجاق گاز پلوپز پروفیلی از مهم ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی و خانگی می باشد که چنانچه شما بخواهید یک کترینگ یا رستوران سنتی داشته باشید لازم است تا این مورد از لوازم رستوران را حتما تهیه نمایید و به این توجه داشته باشید که با تماس با مشاوران عالی ما شما می توانید سفارشتان را در ابعاد و اندازه مختلف سفارش دهید.

✅مجموعه ما در راستای تولید انواع اجاق گازهای پروفیلی خانگی رستورانی وهیئتی در اندازه‌های متفاوت آماده خدمت رسانی به مردم عزیز وعمده فروشان محترم میباشد

⬅️انواع اجاق و قابلمه ،چدون،مایتابه،آبکش…به قیمت عمده مستقیم از کارخانه تک فروشی به قیمت کارخانه از همه جا ارزان تر

⬅️کیفیت بسیار عالی

 

ویژگی های تولید اجاق گاز هیئتی در قم

 

🔴مزایا و ویژگی های اجاق گاز هیئتی و پروفیلی

🔸️اجاق گاز زمینی پروفیلی با داشتن یک شعله ی چدن پر حرارت و قوی با سایز کوچک تولید می شود و به همین جهت اشغال کننده ی فضای زیاد در آشپزخانه ها نمی باشد هم چنین قابلیت حمل و انتقال راحتی دارد.

🔸️ اجاق گاز پروفیلی کوچک به صورت زمینی طراحی می شود. اجاق پلوپز زمینی تک شعله می تواند به گاز شهری و گاز کپسولی مایع متصل شود.

🔸️اگر به دنبال خرید اجاق گاز پروفیلی با قیمت مناسب هستید به چند نکته باید توجه کنید. اجاق گازهای پروفیلی یکی از انواع اجاق گاز های پلوپز هستند که با قوطی های فلزی پروفیلی تولید می شوند. اجاق گاز های پلوپز پروفیلی در مدل ها و اندازه های مختلفی تولید می گردند.

 

راه های ارتباطی با تولید اجاق گاز هیئتی در قم

 

 نام و نام خانوادگی آقای عظیمی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09919403069
 وب سایت
 آدرس ایمیل
 اینستاگرام
آدرس قم

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا