برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

تولید و فروش انواع نوار اریب


  • تولید و فروش انواع نوار اریب
  • تولید و فروش انواع نوار اریب
  • تولید و فروش انواع نوار اریب
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 15 تیر, 1401
موقعیت : سنندج

تولید و فروش انواع نوار اریب

 

🔴تولید و پخش نوار اریب خیاطی

 

✅مجموعه ما کادری مجرب و حرفه ای و با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و فروش انواع نوار اریب آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

  • یک خیاط باتجربه همواره تلاش می‌کند تا یقه لباس‌ها را طوری بپوشاند که باقیمانده‌های آن مشخص نباشد. به همین منظور استفاده از انواع نوار اریب پیشنهاد شده است. این نوارها به صورت یک لایه یا دولایه دوخته شده و به صورت آماده در بازار قابل تهیه هستند.
  • از جمله کاربردهای مهم نوارهای اریب می‌توان به دوخت دور یقه، دور آستین، لبه‌ی جیب و همچنین لبه‌ی سایر پارچه‌ها و دستمال‌ها اشاره کرد. با این کار، کیفیت خیاطی افزایش پیدا کرده و ماندگاری لباس‌های دوخته شده نیز بیشتر خواهد شد. علاوه بر آن، اگر خرید نوار اریب و دوخت آن‌ روی پارچه به درستی انجام شود، لباس‌های ما زیباتر به نظر می‌رسند.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های نوار اریب

 

  1. خیاطی از جمله هنرهای بسیار زیبا و البته با ظرافت دنیا محسوب می شود و افرادی که به این هنر مشغول هستند بدون هیچ شکی با امکانات و لوازم خاصی برای کار خود در رابطه می باشند، که از این لوازم شاید به نوار اریب به‌توان اشاره‌ی چشمگیر و مستقیمی نیز داشت.
  2. استفاده و کاربرد نوار اریب به شکلی است که به ظرافت و دقت فرد بسیار بستگی دارد چراکه آراستگی را می‌توانند به راحتی در دوخت و خیاطی خود نشان دهند و عموماً شاید شما نوار اریب را که یک لایه و دولایه هستند بسیار در بازار مشاهده کرده باشید.
  3. اما درباره‌ی دور آستین و حتی دور یقه نمی‌توان کاربرد نوار اریب را نادیده گرفت که البته باز هم توصیه می کنم دقت و ظرافت در حین کار با نوار اریب بسیار مورد اهمیت می‌باشد بدین ترتیب که نوارهای اریب در بازار با طرح های خاصی ارائه می گردند و شما نسبت به نوع پارچه و دوختی که قرار است انجام دهید آن را انتخاب و مورد کاربرد قرار می دهید.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی زندی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09184034172 09376856200 09184034172
 وب سایت
تلگرام vaqqqq
 اینستاگرام
آدرس سنندج – شهرک صنعتی شماره 1 – خیابان هشتم – جهان اطلس غرب

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا