برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

تولید و فروش رو تختی و لحاف در شهرقدس


  • تولید و فروش رو تختی و لحاف در شهرقدس
  • تولید و فروش رو تختی و لحاف در شهرقدس
  • تولید و فروش رو تختی و لحاف در شهرقدس
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 1 مرداد, 1401
موقعیت : تهران

تولید و فروش رو تختی و لحاف در شهرقدس

 

🔴تولیدی درخشان

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای و با چندین سال سابقه درخشان در  زمینه تولید و فروش رو تختی و لحاف در شهرقدس آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات ما:

  • تولید رو تختی
  • فروش رو تختی
  • تولید لحاف
  • فروش لحاف
  • خدمات دوخت رو تختی و لحاف طبق سلیقه شما

 

✔️لِحاف به نوعی روانداز گهفته می شود که معمولاً در هنگام خواب بر روی خود می‌کشند. لحاف از روکش کردن پنبه یا پشم به وسیله پارچه متقال و روکش کردن آن با ملحفه یا پارچه هایی از جنس مخمل درست می‌شود.

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷هدف اصلی ما جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های رو تختی

 

🔸روتختی ها عموما سبک وزن هستند و به عنوان لایه ای تزئینی و کاربردی روی تخت خواب قرار می گیرند. انتخاب رو تختی مناسب، این امکان را برای شما فراهم می کند که در طول شب اذیت نشده و خواب راحتی داشته باشید.🔸هم چنین استفاده از انواع مناسب آن، باعث القای حس خوب و ایجاد سبک در فضای اتاق خواب می شود. به طور کلی روتختی با لحاف تفاوت دارد و از ویژگی های آن ها می توان به سبک وزن بودنشان اشاره کرد.

🔸هم چنین روتختی را می توان مجموعه ای کامل از هر آن چه برای تخت خواب لازم است، دانست. روتختی از سه طرف تخت آویزان می شود. روتختی ها نسبت به لحاف ها رنگ های متنوع تری داشته و می توان آن ها را به عنوان یک وسیله تزئینی تلقی کرد.

🔸روتختی به نسبت از پتو بزرگ تر است. اگر در منطقه ای با آب و هوای گرم زندگی می کنید، استفاده از رو تختی بهتر از پتو می باشد؛ چرا که جمع کردن و یا مرتب کردن آن راحت تر از پتو می باشد.

🔸برای انتخاب روتختی می توانید از روتختی های رسمی، روتختی های دو نفره، روتختی های نازک و یا انواع ساتن آن استفاده نمایید. به طور کلی انواع مختلفی از روتختی وجود دارد و شما می توانید مطابق با سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.

 

راه های ارتباطی تولیدی درخشان

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا