برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

تولید و فروش نمک آبی


  • تولید و فروش نمک آبی
  • تولید و فروش نمک آبی
  • تولید و فروش نمک آبی
  • تولید و فروش نمک آبی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 20 اسفند, 1399
موقعیت : گرمسار

معرفی تولید و فروش نمک آبی

✅سدیم کلرید یا نمک خوراکی یک عنصر سفید و شفاف است تغییر رنگ نمک به علت ترکیب عناصر دیگری در نمک طعام رخ میدهد که گاها مفید و خاص و گاها مضر می باشد.

✅مفیدترین، کمیاب ترین، خاص ترین و گران ترین نمک در جهان نمک آبی است. بیش از 95 درصد این نمک برای صادرات به کشور های اروپایی و غربی مورد استفاده عده خاصی از ثروتمندان قرار میگیرد. نمک آبی در کشور های دیگر با نام persian blue salt شناخته میشود.این نمک با ارزش, خلوصی در محدوده 99.75 تا 99.85 دارد. علت تغییر رنگ این نمک به آبی وجود عنصر پتاسیم می باشد. که باعث وجود خواص بی نظیری در مصرف مداوم این محصول می باشد؛ از جمله:

– تنظیم تعادل بدن
– بهبود عملکرد قلب
– کنترل فشار خون
– برطرف کردن گرفتگی (اسپاسم) عضلانی
– کمک به هضم بهتر غذا
– افزایش ایمنی بدن
– ضد استرس
– بهبود و تنظیم خواب

✔علائم کمبود پتاسیم بدن:
– خستگی
– خواب آلودگی
– ضعف عضلانی
– یبوست
– بالا رفتن فشار خون
– نامنظمی ضربان قلب
و…

🔹️پتاسیم یک یون مهم در بدن است، چون تغییرات جزئی آن می‌تواند action potentials را مختل کند و در نتیجه مشکلات عصبی و قلبی ایجاد می‌شود، سطح آن در خون به‌دقت تنظیم می‌شود. بسیاری از آنتی‌بیوتیکها، از جمله آنکه توسط باکتری Bacillus brevis تولید می‌شود، عملکرد سلول‌ها را با نشستن بر روی کانال‌های یون مثبت مختل می‌کنند. در نتیجه یون‌های +k و +Na اجازه پیدا می‌کنند از غشاء سلولی عبور کنند و بنابراین action potential مختل می‌شود. پتاسیم در پلاسمای خون نسبتاً در سطح پائینی قرار دارد (معمولاً ۳٫۵ تا ۵٫۰ mmol/L)، ولی درون سلول‌ها تجمع زیادی دارد (در حدود ۱۰0 mmol/L). سطوح پائین آن در خون هیپوکالمی (hypokalemia) و سطوح بالای آن هایپرکالمی (hyperkalemia) نام دارند. هر دو سطح پائین و بالا برای قلب خطرناکند.
🔹️یکی از بهترین منابع دریافت پتاسیم به صورت روزانه نمک آبی است. رژیم غذایی غنی از کلسیم، پتاسیم و منیزیم و نیز محدود در سدیم باعث کاهش فشار خون بالا در افراد دچار فشار خون بالا می‌شود.

🔹️کلیه‌ها و غدد عرق، هنگامیکه بدن دچار افت پتاسیم می‌شود، از اتلاف آن جلوگیری کرده و مقدار آن را در حد طبیعی نگه می‌دارند. به همین دلیل، کمبود پتاسیم به‌ندرت در ورزشکاران رخ می‌دهد. نیاز بدن به پتاسیم حتی با ورزش کردن طولانی در هوای گرم، با خوردن یک رژیم معمولی برآورده می‌شود، چون این عنصر در تمامی موادغذایی به جز شکر تصفیه شده وجود دارد. مصرف داروهایی مثل دیورتیکها و کورتیکواستروئیدها می‌توانند باعث کمبود پتاسیم در بدن شوند. همچنین اسهال و تهوع مکرر باعث کمبود آن می‌شود. در اسهال، پتاسیم بدن از طریق مدفوع و در تهوع از طریق استفراغ دفع می‌شود. هم در ورزشکاران و هم در افراد عادی، تهوع و استفراغ بیشترین علت کاهش پتاسیم خون و افزایش آن در ادرار می‌باشد.

🔹️جالب است بدانید این نوع سنگ نمک تنها در کوه های اطراف شهر سمنان و گرمسار یافت شده و به علت داشتن مواد معدنی غنی مانند پتاسیم، آهن و روی و کلسیم، دارای خواص بی نظیری است. بر طبق آنالیزهای که شرکت ما در آزمایشگاه های معتبر ایران انجام داده است، نمک آبی ایران دارای خلوص کلرید سدیم بالاتر از 99.7 درصد می باشد.

✔جهت خرید و مشاوره با ما در تماس باشید

راه های ارتباطی با تولید و فروش نمک آبی

 

 نام و نام خانوادگی شرکت نمک عرفان
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09388047778
سامانه پیامکی
اینستاگرام erfansalt
سایت erfansalt.ir
آدرس استان سمنان، گرمسار، شهرک صنعتی فجر، میدان سوم، بنفشه شرقی، شرکت نمک عرفان گرمسار

 

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا