برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

تولید و پخش کفش اسپرت در تهران


 • تولید و پخش کفش اسپرت در تهران
 • تولید و پخش کفش اسپرت در تهران
 • تولید و پخش کفش اسپرت در تهران
 • تولید و پخش کفش اسپرت در تهران
 • تولید و پخش کفش اسپرت در تهران
 • تولید و پخش کفش اسپرت در تهران
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 31 مرداد, 1401
موقعیت : تهران

تولید و پخش کفش اسپرت در تهران

🔴کفش فیروزی

✅تیم ما با کادری مجرب و حرفه ای و با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و پخش کفش اسپرت در تهران آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

✅شرح خدمات ما:

 • تولیدی و پخش عمده کفش های دخترانه
 • تولیدی و پخش عمده کفش های پسرانه
 • تولید کفش های Hi سایز 36-32 
 • تولید کننده  کفش ونس کلاسیک 36-32 31-27 26-22
 • تولید و عرضه  کفش ونس ارتشی 37-34 36-32
 • بهترین تولید کننده کفش ونس ارتشی ولی 31-27 26-22
 • تولید و عرضه کفش 35-31 30-26
 • بالژ پی وی سی
 • تولید کفش ونس کوکو سایز 27 تا 31

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ویژگی‌های کفش‌های اسپرت مناسب پیاده‌روی

🔸️تناسب قوس کفش با فرم پاها مهم است

فرم پاهای‌تان را با آزمون رطوبت، شناسایی کنید: علی رغم ویژگی‌های مشترک پا در بین تمام افراد معمولی مانند تعداد انگشتان، داشتن پاشنه، پنجه و قوزک، پای هر یک از افراد فرم و حالت مخصوص به خود را دارد که بهتر است سراغ کفشی برود که از فرم پا بهترین پشتیبانی را می‌کند.

آزمون رطوبت به شرح زیر است: ابتدا کف پاهای‌تان را کمی مرطوب کرده و آن را روی یک ورقه کاغذ تیره رنگ (معمولا قهوه‌ای) بگذارید و بعد از آن به رد پاهای‎‌تان روی کاغذ دقت نمایید. اگر در جای باقی مانده روی کاغذ، پاشنه پا یک خط ارتباطی نازک و سپس پنجه پا دیده می‌شود به این معنی است که فرورفتگی پاهای‌تان زیاد بوده و پاهای‌تان به سمت بیرون متمایل است. در این حالت کفش اسپرتی مناسب شما است که زیره‌ای نرم داشته و در همان قسمت زیره دارای بالشتک‌هایی جهت ضربه‌گیری باشد.

اگرهم رد پای باقی مانده روی کاغذ به صورت کامل بود یعنی هیچ برجستگی در کار نبود بدین معنی است که گودی کف‌پای شما کم‌تر از حد استاندارد بود و اصطلاحا صافی کف پا دارید. در این حالت پاها متمایل به سمت داخل هستند. در این شرایط باید سراغ تهیه کفش اسپرتی بروید که از کف پا به خوبی حمایت نموده و مانع از حرکت زیاد پای شما درون کفش شود.

اگر ردپای باقی مانده چیزی بین این دو حالت باشد، حالت پا نرمال بوده و می‌توان از کفش اسپرتی که نرمال بوده و می‌تواند به خوبی از پاشنه و پنجه پا محافظت کند استفاده کرد.

بعد از شناسایی حالات پای خود، سراغ یک برند و فروشگاه معتبر رفته و کفش اسپرت خود را تهیه نمایید.

🔸️ظاهر کفش اسپرت مهم است

انتخاب کفش‌های اسپرت یکی از جاهایی است که توجه به بعد ظاهری جنبه بسیار مهمی به خود می‌گیرد، زیرا از این کفش‌ها در مواقعی استفاده می‌شود که نیاز به انرژی و انگیزه بالایی دارید و از طرفی محدودیت‌های موقعیت‌های رسمی را هم ندارید لذا می‌توانید با انتخاب طرح‌ها و رنگ‌های شاد حسابی زیبایی‌پسندی و تنوع طلبی‌تان را ارضا کنید.

🔸️قابلیت ارتجاعی کفش اسپرت را بسنجید

کفش‌های اسپرت مخصوص پیاده روی و دویدن، نرمی و قابلیت ارتجاعی بالایی داشته تا بتوان از آن‌ها بدون احساس خشکی و سفتی در هنگام قدم برداشتن در فعالیت‌های مختلف استفاده کرد. برای امتحان کردن میزان خاصیت ارتجاعی و انعطاف کفش، پاشنه را درون دستانتان نگه داشته و پنجه پا را خم کنید یا پاها را درون کفش کنید و پنجه پارا خم کنید و ببینید آیا کفش این امکان را به شما می‌دهد که پنجه پاهای‌تان را به میزان وقتی که کفش پاهای‌تان نیست خم کنید؟ اگر اینطور بود خاصیت ارتجاعی آن کفش اسپرت برای پیاده‌روی و دویدن مناسب است. در غیر این صورت با پیاده روی‌با آن کفش ممکن است دچار دردهایی در نواحی عظلات پشت ساق پا نواحی آشیل پا شوید.

🔸️وزن کفش اسپرت را بررسی کنید

در میان ویژگی‌های کفش‌های اسپرت، وزن شاخص مهمی است. از آنجایی که قرار است با این محصول به پیاده‌روی یا دویدن و بالا و پایین پریدن بپردازید نیاز به محصولی دارید که با یکی دو ساعت فعالیت شما را خسته نکند پس باید وزن کمی هم داشته باشد. برای اینکه وزن یک محصول پایین باشد باید اجزای سازنده آن وزن پایینی داشته باشد، مثلا یکی از زیره‌های رایج در کفش‌های اسپرت که وزن کمی دارد زیره‌های ای‌وی‌آ (EVA) بوده که علاوه بر وزن پایین انعطاف خوبی داشته و ماندگاری بالایی هم دارد و به مخاطبان محصولی با طول عمر خوب ارائه می‌دهد.

راه های ارتباطی کفش فیروزی

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا