برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

تولید و پخش کمپرسور باد


  • تولید و پخش کمپرسور باد
  • تولید و پخش کمپرسور باد
  • تولید و پخش کمپرسور باد
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 13 دی, 1399
موقعیت : تهران

معرفی تولید و پخش کمپرسور باد

 

✅به صورت کلی تخصص این مجموعه در زمینه تعمیر و تولید انواع کمپرسورباد است. محصولات تولیدی توسط مجموعه ما شامل طیف وسیعی از کمپرسورهای مورد استفاده در مشاغل و صنایع مختلف می شود.

✅علاوه بر تولید و فروش انواع کمپرسورباد، این مجموعه به ارائه خدمات مربوط به تعمیر و پخش لوازم کمپرسور هم پرداخته و کارشناسان مجرب ما کلیه امور مربوط به سرویس و تعمیرات را در محل شما و با دریافت حداقل هزینه ها انجام خواهند داد.

《کمپرسور دستگاهی است که هوا را فشرده کرده و سپس با سرعت زیاد این هوا را به خارج انتقال می‌دهد. کمپرسورها دارای انواع مختلفی هستند که وظیفه‌ی اصلی تمام آن‌ها فشرده سازی هوا است که هر کدام از دستگاه‌های کمپرسور این عمل را به شکل‌های مختلف انجام می‌دهد》

 

 ویژگی های تولید و پخش کمپرسور باد

 

🔴انواع کمپرسور باد هوا

🔸️کمپرسور باد سیلندر پیستونی: تولید باد در این کمپرسور به وسیله رفت و برگشت سوپاپ انجام می‌شود. این حرکت سوپاپ‌ ها باعث جابه‌جایی هوا می‌شود.

🔸️کمپرسور هوا صنعتی روغنی: استفاده از روغن در کمپرسور‌ باعث افزایش طول عمر آن می‌شود. در این مدل از کمپرسور‌ها بین قطعات فلزی که با یک دیگر در تماس‌اند به وسیله روغن حرکت لغزشی ایجاد می‌شود که این حرکت موجب عدم اصطکاک شده و به این صورت عمر قطعه فلزی افزایش پیدا می‌کند.

🔸️کمپرسور هوا پنوماتیک: این مدل از کمپرسور‌ها را می‌توان نوعی ازکمپرسور‌های هوا فشرده دانست. دراین کمپرسور‌ها نیروی مورد نیاز برای تولید هوابه وسیله ابزارآلات پنوماتیکی تولید می‌شود.

🔸️کمپرسور باد بی‌صدا: به دلیل صدای کم این نوع کمپرسور‌ها در زمان کار به آن‌ها کمپرسور باد بی‌صدا می‌گویند. معیار سنجش صدای کمپرسور، همان دسی‌بل ایجاد شده از کارکرد دستگاه می‌باشد. به صدایی بلند گفته می‌شود که بیشتر از 65 – 60 دسی‌بل باشد. در اکثر مدل‌های کمپرسور باد بی‌صدا، میزان بلندی صدا کمتر از 75 دسی‌بل می‌باشد.

🔸️کمپرسور باد بدون روغن: این مدل از کمپرسور‌ها بیشتر در صنایع دارویی و صنایع غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به دلیل حساسیت بالا در این صنایع، هوای تولید شده توسط کمپرسور به هیچ وجه نباید دارای روغن باشد. این نوع از کمپرسور‌ها همچنین در صنایعی که دقت حرف اول را می‌زند، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

راه های ارتباطی با تولید و پخش کمپرسور باد

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 تلگرام
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا