برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

تولید کننده اسباب بازی


  • تولید کننده اسباب بازی
  • تولید کننده اسباب بازی
  • تولید کننده اسباب بازی
  • تولید کننده اسباب بازی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 21 اردیبهشت, 1400
موقعیت : تهران

معرفی تولید کننده اسباب بازی

 

🔴افق کوپتر ، طراحی و ساخت اسباب بازی

طراحی و ساخت اسباب بازی های با کیفیت با استفاده از بهترین مواد اولیه و کاربری آسان از جمله ویژگی های محصولات مجموعه ما می باشد.

✅ در دنیای کودکان ، بازی ها همان کار کودکان هستند. در واقع کودکان در حین بازی با اسباب بازی ها علاوه بر سرگرم شدن ، مشغول یادگیری تمام آنچه باید یاد بگیرند هستند. آنها با بازی کردن با انواع متنوع اسباب بازیها تجربه های متفاوت و عالی را بدست می آورند. اسباب بازیها برای رشد کودکان در بدست آوردن مهارتهای مختلف ، ذهنی ، دستی و حرکتی و خلاقیت تأثیر زیادی دارند. وجود اسباب بازی ها می تواند جذابیت ، انگیزه برای تلاش و یادگیری مهارت ها و تجربه های متفاوت را در کودکان فراهم کنند.

✅ انواع اسباب بازی ها در رده های سنی مختلف اگر با روش صحیح و با آگاهی و مشاوره از متخصصین استفاده شود می تواند زمینه بسیار مناسبی برای رشد ابعاد شخصیتی ذهنی و مهارتی کودک را فراهم کند .

✅ پارسا پلاستیک نوین تک یکی از سازندگان اسباب بازی‌های کودکان در ایران است که با استفاده از پلیمرهای مناسب برای کودکان و با رعایت اصول بهداشتی و استانداردهای ملی تولیدات خود را عرضه می دارد.

 

ویژگی های اسباب بازی

 

🔸در واقع همان طوری که از بدو تولد، جسم کودک به غذا و ویتامین های مختلف و مفید احتیاج دارد و بدان وسیله رشد و نمو می کند، روح و روان او نیز احتیاج به تغذیه دارد. اسباب بازی برای کودکان نوعی غذای روحی و روانی به شمار می رود و بنابراین می توان گفت که یکی از نیازهای مهم آنان به حساب می آید و جزئی از زندگی آنان را تشکیل می دهد.
🔸اسباب بازی های کودکان چنانچه با دقت و بر طبق اصول روانشناسی و هدف های آموزشی انتخاب شوند، در زندگی اجتماعی و روانی و در رشد فکری و تربیتی آنان بسیار مؤثر خواهد بود

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا