برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

تهیه و تولید لوله های ترمی


  • تهیه و تولید لوله های ترمی
  • تهیه و تولید لوله های ترمی
  • تهیه و تولید لوله های ترمی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 3 خرداد, 1400
موقعیت : اصفهان

معرفی تهیه و تولید لوله های ترمی

 

🔴لوله ترمی جهت بتن ریزی شمع

 

✅مجموعه ما با بیش از چندین سال سابقه درخشان در زمینه ی تولید لوله ترمی جهت بتن ریزی شمع آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد.هدف ما تولید محصول با کیفیت و جلب رضایت شما عزیزان است.

 

✅شرح خدمات مجموعه ما:

•تهیه و تولید لوله های ترمی جهت بتن ریزی شمع های عمرانی، پک کامل لوله ترمی 10اینچ به همراه قیف،ترمز، قلاب گیر و متعلقات و به هر طول سفارش مشتری

•اجرای کلیه مراحل حفر آرماتور بندی، نصب و بتن ریزی شمع و کلیه عملیات آرماتور بندی، قالب بندی، بتن ریزی سازه های عمرانی و ساختمانی

 

ویژگی های لوله ترمی

 

🔸ترمی، لوله ای نفوذ ناپذیر در مقابل آب است که قطر داخلی آن معمولاً در حدود ۲۵۰ میلی‌متر (۱۵۰ تا ۳۰۰ میلی‌متر) است،[۱] و یک قیف مخروطی در انتهای بالای آن در رقوم بالاتر از سطح آب قرار دارد. ممکن است در انتهای پایینی آن یک توپی شل یا یک شیر وجود داشته باشد. از ترمی برای ریختن بتن در زیر آب استفاده می‌شود به گونه ای که از شستشوی سیمان داخل مخلوط بتن، به دلیل تماس جریان آشفته آب با بتن، در هنگام ریختن آن جلوگیری می‌کند. این مقاومت قابل اطمینان تر بتن ریخته شده را تأمین می‌کند. کاربردهای رایج شامل موارد زیر است:

✔️کیسون‌ها، که شالوده‌های پل‌ها هستند، در میان چیزهای دیگر، حجم‌ها آب را در بر می‌گیرند.
✔️شمع کوبی ها
✔️چاه‌های مانیتورینگ. سازندگان برای مصالح غیر از بتن و برای صنایع غیر از ساخت و ساز از روش‌های ترمی استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، دوغاب بنتونیت برای چاه‌های کنترل اغلب از طریق لوله ترمی جاداده می‌شوند.

 

راه های ارتباطی تولید کننده انواع لوله ترمی

 

 نام و نام خانوادگی آقای مرادی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09135523811
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا