برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان درب و پنجره

تولید کننده درب ضد سرقت


  • تولید کننده درب ضد سرقت
  • تولید کننده درب ضد سرقت
  • تولید کننده درب ضد سرقت
  • تولید کننده درب ضد سرقت
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 21 اردیبهشت, 1400
موقعیت : تهران

معرفی تولید کننده درب ضد سرقت

 

🔴هاسکا دُر

✅ما همواره به خوش قولی و تقاضای مشتریان محترم ارزش نهادیم و آن را روشی میدانیم که برای ما اعتبار و سرمایه میاورد و از همین رو در طی سالیانی که تجربه خود را انباشت کردیه ایم دریافته ایم که نظرات و پیشنهادات مشتریان از دیدگاه یک مشتری به نوع عملکرد ما برای خدماتی بهتر میتواند موثر باشد. هاسکا در با تجربیات کسب کرده خود در پی گسترش تجارت خود و نامی درخشان در صنعت خود میباشد.

✅جالب است بدانید که در حالی که اغلب مردم تصور می‌کنند که درب های ضد سرقت ایرانی دارای کیفیت پایینی هستند و ترجیح می‌دهند با پرداخت هزینه‌ های بالا یک درب ضد سرقت خارجی تهیه کنند، این درها دارای کیفیت قابل قبولی هستند و به نسبت هزینه‌ ای که می‌پردازید اغلب می‌توانند گزینه مناسبی باشند.خوشبختانه تولید کنندگان درب ضد سرقت در داخل ایران دارای عملکرد بسیار خوبی بودند و درب های تولید ایران قابل رقابت با نمونه های خارجی هستند.

 

ویژگی های درب ضد سرقت

 

🔸 افزایش امنیت درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت معمولا به صورت اکونومی در بازار موجود می باشد که قیمت درب ضد سرقت برای تمام مشتریان مقرون به صرفه باشد. اما روش هایی نیز وجود دارد که می توان امنیت درب ضد سرقت را افزایش داد. استفاده از قفل های مولتی سیستم چهارده زبانه و یا قفل چنگکی جز آپشن هایی می باشند که مشتریان می توانند در زمان سفارشی برای بهبود امنیت درب ضد سرقت از آنها استفاده کنند. روش دیگر استفاده از ورق های دوبل فلزی در داخل درب می باشد که در این حالت ضخامت ورق فلزی داخل درب به دو میلی متر افزایش پیدا می کند. درب های ضد سرقت رویه ترک درسام دارای چهارعدد پین پشت لولا گاوصندوقی ، شب بند ، روزبند و لاستیک درزگیر می باشند که این موارد نیز باعث بهبود مقاومت درب ضد سرقت می باشد.

 

راه های ارتباطی هاسکا دُر

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
پست الکترونیکی
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا