برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

تولید کننده میز چرخ خیاطی


  • تولید کننده میز چرخ خیاطی
  • تولید کننده میز چرخ خیاطی
  • تولید کننده میز چرخ خیاطی
  • تولید کننده میز چرخ خیاطی
  • تولید کننده میز چرخ خیاطی
  • تولید کننده میز چرخ خیاطی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 2 شهریور, 1400
موقعیت : قم

تولید کننده میز چرخ خیاطی

 

🔴تولیدی میز چرخ خیاطی فخرتاج

 

✅مجموعه ما با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ی تولید میز چرخ خیاطی آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅یکی از وسایل مهم و ضروری برای خیاطان میز چرخ خیاطی است. بدون این میز مسلما یک خیاط نمی تواند بر روی کار خود تسلط داشته باشد که در مورد میز اتو نیز صدق می کند.

✅همچنین بدون میز مناسب به مرور زمان، خیاطان دچار مشکلات مربوط به مفاصل و مهره های کمر و گردن می شوند. میز چرخ خیاطی برای مصارف صنعتی و خانگی به طور مجزا تولید می شوند و از نظر جنس به کار رفته و همچنین طراحی با یکدیگر تفاوت خواهند داشت.

 

◼️ارسال به تمام نقاط کشور

◼️تحویل درب منزل

 

ویژگی های میز چرخ خیاطی

 

🔸نکات مورد توجه در خرید میز چرخ خیاطی:

✔️ابعاد فضای در اختیار داشته:

پیش از خرید باید به فضای در اختیار داشته در اتاق کار توجه کنید زیرا این میز در ابعاد مختلفی تولید می شود. لازم است خریدار میز مورد نظر را با فضای اتاق تطابق دهد و سپس برای خرید آن اقدام نماید.

✔️ابعاد و برند چرخ خیاطی:

میز چرخ خیاطی به این گونه نیست که هر نوع چرخ را بتوان به راحتی بر روی آن قرار داد بلکه هر میز مطابق با چرخ خیاطی برند خاصی تولید می شود. با توجه به این توضیحات لازم است شما پیش از سفارش از فروشگاه های آنلاین و یا بازارچه های فروش ابتدا برند خود را در نظر بگیرید سپس میز را انتخاب نمایید. برای مثال اگر چرخ خیاطی کاچیران دارید بایستی میز چرخ خیاطی کاچیران را تهیه نمایید، در غیر این صورت انتظار نداشته باشید چرخ به صورت دقیقی بر روی میز جایگذاری شود.

✔️جنس و کیفیت میز:

کیفیت و جنس میز چرخ خیاطی از جمله مهمترین مواردی است که در هنگام خرید باید به آن توجه شود زیرا این ویژگی است که کارایی و دوام میز را مشخص می کند. هر چه کیفت میز بالاتر باشد قطعاً مشتریان می توانند مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنند در نتیجه هزینه پرداختی از این بابت را از دست رفته نمی دانند.

✔️طراحی ساخت میز:

میزها با شکل ها و روش های مختلفی ساخته می شود که انتخاب از بین آن ها تنها به صورت سلیقه ای است؛ اما اگر نظر ما را بخواهید مدل تا شو بهترین گزینه از میان انواع موجود می باشد. زیرا در زمان هایی که از آن استفاده نمی کنید و کاربردی برایتان ندارد می توانید آن را تا کرده تا جای کمتری را اشغال نمایند. نمونه دیگری از میز چرخ خیاطی که پیشنهاد مفیدی محسوب می شود میزهای دو کاره می باشد این میزها را هم می توان برای اتو کشیدن به کار برد و هم برای چرخ خیاطی. در این میز ها محلی برای نگهداری اتو در نظر گرفته شده است. با خرید این نوع میز از صرف هزینه اضافی برای خرید میز اتو جلوگیری می شود.

✔️استاندارد های ساخت:

همانطور که از پیش گفتیم صندلی و میز چرخ خیاطی چون بیشترین کاربرد را برای کارآموزان و کارکنان بخش خیاطی در طول روز دارد لازم است با توجه به رعایت تمامی استاندارد ها تولید شده باشد تا در طی این مدت مهره ها و استخوان کمر افراد دچار اسیب دیدگی نشود.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا