برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

تولید کننده کفپوش ورزشی


  • تولید کننده کفپوش ورزشی
  • تولید کننده کفپوش ورزشی
  • تولید کننده کفپوش ورزشی
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 9 خرداد, 1400
موقعیت : تهران

معرفی تولید کننده کفپوش ورزشی

 

🔴تولید و توزیع کفپوش ورزشی و لوازم ایروبیک

✅به نظر میرسد که شرکتهای ایرانی تولیدکننده کفپوش به خوبی توانسته اند رضایت مشتریان و صاحبنظران را جلب کنند و با استفاده از تکنولوژی برتر روز دنیا، جایگاه مناسبی برای خود فراهم آورند.

✅در این میان مجموعه ما با تولید کفپوش سالن ورزشی با سابقه طولانی تر، محبوبترین تولیدکننده کفپوش ایرانی محسوب میشود.

 

✅به جرات می‌توان گفت که کفپوش ورزشی ، پس از کفپوش بیمارستانی، مهم ترین کفپوش از نظر داشتن استانداردها و ایمنی است. سطح جایی که ورزشکاران روی آن می‌دوند، می‌خزند یا می‌پرند، اگر از نظر ایمنی و استاندارد مناسب نباشد و کیفیت بالایی نداشته باشد، می‌تواند اتفاقات فاجعه آمیزی به همراه آورد. انتخاب کفپوش های ورزشی مانند کفپوش سالن بیلیارد، کفپوش کنار استخر رولی (که در این متن از آنها با نام کفپوش استخر رولی یاد می‌شود)، کفپوش سالن بدنسازی ، کفپوش سالن بوکس و خیلی از کفپوش های ورزشی دیگر نیاز به تأمل و دقت دارد.

 

ویژگی های کفپوش ورزشی

 

🔸ویژگی کفپوش استاندارد

✔️موارد مختلف و مهمی را می توان برای استاندار کفپوش ورزشی و کفپوش گرانولی در نظر گرفت که هر یک در ایمنی و شکل ظاهری تاثیر بسزایی دارند. ضخامت اولین مورد برای داشتن کفپوش گرانولی استاندار است.

✔️به طور کلی حداقل ضخامت استاندار برای کفپوش گرانولی با کاربرد بعنوان کفپوش ورزشی، ضخامت ۲۰ میلی متر است. گرچه با ضخامتی کمتر نیز تولید می شود اما کاربرد غیرکفپوش ورزشی (مثلا کفسازی انواع نمایشگاه) دارد. البته در ضخامت های بیشتر از جمله ۲۵، ۳۰ میلی متر و بالاتر نیز تولید می گردد که بیشتر در سالن های غیر از طبقه همکف استفاده می گردد.

✔️ناگفته نماند که در باشگاه پرورش اندام بیشتر از ضخامت ۳۰ میلی متر توصیه نمی شود. سطح کفپوش نیز باید دارای ابعاد مناسب و کمترین تلرانس باشد. سطح متداول یک مترمربع و یا نیم متر مربع است که باید بعد از نصب کل کف کار را پوشانده و شیاری ما بین آنها نباشد.

 

 

 

راه های ارتباطی تولید کننده کفپوش ورزشی

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا