برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
صنعت

جرثقیل سقفی بالکانکار پودم بلغارستان


  • جرثقیل سقفی بالکانکار پودم بلغارستان
  • جرثقیل سقفی بالکانکار پودم بلغارستان
  • جرثقیل سقفی بالکانکار پودم بلغارستان
  • جرثقیل سقفی بالکانکار پودم بلغارستان
  • جرثقیل سقفی بالکانکار پودم بلغارستان
  • جرثقیل سقفی بالکانکار پودم بلغارستان
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 4 مرداد, 1400
موقعیت : تهران

معرفی جرثقیل سقفی بالکانکار پودم بلغارستان

 

🔴شرکت آیلا تجارت ارس نمایندگی انحصاری بالکانکار پودم بلغارستان

 

✅شرکت آیلا تجارت ارس یکی از تامین کنندگان پیشرو در صنعت جابه جایی مواد می باشد. بالابرهای برقی، جرثقیل، تجهیزات انبار، ماشین آلات و … از محصولات این کمپانی می باشد. این شرکت در زمینۀ تولید، صادرات، واردات، خدمات و فعالیت های مهندسی در حوزۀ بالابرهای برقی، جرثقیل، تجهیزات انبار، ماشین آلات و تجهیزات جابجایی مواد و انبارهای کاملاً مکانیزه، ماشین های راهسازی و قطعات یدکی فعالیت می کند. این شرکت با تولیدی حدود 5000 عدد جرثقیل برقی سیم بکسلی و 800 عدد جرثقیل برقی در سال یکی از بزرگترین تولید کنندگان جرثقیل در دنیا است.

 

✅این کمپانی تا سال گذشته تعداد 1800000 جرثقیل برقی سیم بکسلی تولید و به بیش از 40 کشور دنیا صادر کرده است بنابراین، جرثقیل برقی سیم بکسلی بالکانکار پودم پاسخ خود را در تجهیزات جابه جایی مواد به کاربران داده است. یکی از ویژگی های خاص این محصول توانایی بالا و مقاومت موتورهای این نوع از جرثقیل برقی می باشد که باعث شده است این محصول مناسب مکان هایی باشد که تعداد روشن و خاموش شدن جرثقیل در طول روز بسیار بالا می باشد.

 

✔️گیربکس های ستاره ای این نوع جرثقیل ( 2 یا 3 مرحله ای ) مکانیزمی ارائه می دهند، که نتیجه آن قابلیت اطمینان بالا در کنار حجم کوچکتر محصول می باشد. این گیربکس ها برای طول عمر بیشتر و به حداقل رساندن هزینه تعمیر و نگهداری، در ابتدای کار روغن کاری شده اند.

✔️موتورهای الکتریکی غیرهمزمان سه فاز با روتور استوانه ای و ترمز دیسکی برای انواع تک سرعت یا دو سرعت طراحی شده اند. موتور تک قطبی این محصول کنترل اینورتر، قابلیت شتاب یکنواخت و کاهش سرعت بلند کردن را فراهم می کند. تمام موتورهای جرثقیل برقی سیم بکسلی بالکانکار پودم تحت حفاظت حرارتی و IP44 یا IP55 می باشند.

✔️راهنمای سیم بکسل از پلاستیک فشرده و فلز ساخته شده است که عملکردی قابل اطمینان در محیط های حساس فراهم می کند. راهنمای سیم بکسل شامل سه بخش است: حلقۀ راهنما، اهرم فشار و غلطک. اهرم فشار تضمین می کند که سیم بکسل به درستی بر روی شیار درام بنشیند این در حالی است که حلقۀ راهنما همیشه سیم بکسل را در موقعیت صحیح قرار می دهد و مانع خروج سیم بکسل از شیار درام می شود.
حرکت حلقه راهنما در سراسر درام، کلید محدودکنندۀ بالا / پایین را فعال می کند. غلطک های نصب شده بر روی بلبرینگ نیز اجازه می دهند تا سیم بکسل بصورت یکنواخت حرکت کند و در نتیجه موجب افزایش طول عمر سیم بکسل گردد.

 

🔹محصولات این کمپانی دارای 36 ماه گارانتی می باشد.

🔹ساختار قوی و پایدار بدنه این محصول موجب عملکرد قابل اطمینان و دقیق در کل مکانیزم جرثقیل می گردد. بدنۀ دستگاه دارای اجزایی با مونتاژ دقیق و همچنین جوشکاری با کیفیت و کنترل شده است.

 

راه های ارتباطی شرکت آیلا تجارت ارس

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا