برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

جوشکار حرفه ای در گرگان


 • جوشکار حرفه ای در گرگان
 • جوشکار حرفه ای در گرگان
 • جوشکار حرفه ای در گرگان
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 27 اردیبهشت, 1402
موقعیت : گرگان

جوشکار حرفه ای در گرگان

 

✅مجموعه ما با کادری مجرب و حرفه ای و با بیش از چندین سال سابقه درخشان در زمینه خدمات جوشکاری در گرگان توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند و هموراه آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅شرح خدمات جوشکاری ما:

 • درب و پنجره
 • سایبان
 • جا قفلی
 • لولا
 • و …

 

🔸هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

 

◼️ما در تلاش هستیم با رعایت استانداردها بیشترین انتظارات مشتریان را در همه ی سطوح برآورده سازیم.

 

✔️با کادری مجرب و متخصص

 

🔷با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔷جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های جوشکار حرفه ای

 

 • آشنایی با جنس و اندازه فلزات

فلزات مختلف دمای ذوب متفاوتی دارند در نتیجه فرد جوشکار می بایست نسبت به دما و زمان ذوب فلزهای مختلف مطلع باشد تا بتواند قطعات را به یکدیگر متصل کند. برای مثال نقطه ذوب فلز آلومینیوم به مراتب پایین تر از یک تکه آهن می باشد. در نتیجه هنگامی که جوشکار برای اتصال دو قطعه آلومینیومی اقدام میکند، می بایست جنس الکترودی که استفاده می کند را تغییر دهد تا مشکلی در هنگام جوش دادن قطعات به یکدیگر ایجاد نشود.

همچنین قطر قطعات فلزی که به یکدیگر متصل می شوند نیز می بایست بررسی شود. در صورتی که قطعاتی که قرار است توسط جوش به یکدیگر متصل شوند دارای قطر کم باشد می بایست از الکترود نازک تر استفاده کرد و در صورتی که قطر قطعه ها بزرگ باشد می بایست اندازه الکترود را قطورتر در نظر گرفت تا استحکام جوش زده شده حفظ شود و قطعات از یکدیگر جدا نشوند.

 • استفاده از جریان مناسب

اینورتر، مسئول ایجاد ولتاژ و جریان بسیار بالا در الکترود می باشد. این دستگاه قابلیت تنظیم دارد و می بایست بسته به قطعه ای که قصد اتصال آنها را به هم داریم تنظیم شود. یکی دیگر از ویژگی های جوشکار ماهر آن است که جریان مناسب را انتخاب کند. کم بودن جریان حین جوش می تواند باعث چسبیدن الکترود به قطعه شود و کیفیت جوش را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

در طرف مقابل نیز زیاد بودن جریان، باعث می شود تا گرمای حاصل از قوس الکتریکی ایجاد شده بین الکترود و فلز باعث شود تا فلز به سرعت آب شده و سوراخ شود و از استحکام جوش زده شده بکاهد.

 • جوش یکدست و بی نقص

جوشکار حرفه ای قادر است تا یک جوش یکدست و بی نقص را ایجاد کند. چسبیدن الکترود به بدنه فلز و جدا کردن آن و قطعه قطعه شدن جوش زده شده بر روی قطعه مطمئنا کیفیت جوش زده شده را کاهش می دهد و قابلیت شکنندگی فلزات متصل شده را بیشتر می کند. در نتیجه یک ویژگی جوشکار حرفه ای می تواند جوش بی نقص و دقیق باشد که جوشکار می تواند با گوش دادن به صدای جوش و دقت مظاعف آنرا ایجاد کند.

 • تجهیزات کامل و مرتب

جوشکاری یک فرایند بسیار مهم و در عین حال خطرناک است. جریان و ولتاژ اعمالی به نوک الکترود می تواند هرچیزی را آب کند و این فرایند باعث جریان کشی بالای اینورتر می شود. فردی که برای این کار مراجعه می کند می بایست تجهیزات کاملی را به همراه خود داشته باشد تا این خطرات را به حداقل برساند.

داشتن لباس کار مناسب، استفاده از وسایل و دستگاه جوش مرغوب، داشتن دستکش و داشتن ماسک محافظ جزو الزامات و از ویژگی های جوشکار ماهر به شمار می رود. به همراه داشتن این تجهیزات علاوه بر آنکه کیفیت فرد جوشکار را به نمایش می گذارد، اطمینان و امنیت فرایند را نیز به حداکثر می رساند.

 

راه های ارتباطی

 

 نام و نام خانوادگی آقای شهرکی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه ۰۹۳۷۴۴۶۰۵۶۹
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس گرگان

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا