برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

حفرچاه فاضلاب و آب در شهریار


  • حفرچاه فاضلاب و آب در شهریار
  • حفرچاه فاضلاب و آب در شهریار
  • حفرچاه فاضلاب و آب در شهریار
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 21 مهر, 1400
موقعیت : شهریار

حفرچاه فاضلاب و آب در شهریار

 

🔴حفاری طاهری

 

✅مجموعه ما با چندین سال سابقه درخشان در زمینه  کندن چاه و حفر چاه فاضلاب و چاه آب آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

 

✅حفاری طاهری  بهترین تجهیزات حفاری چاه را در اختیار دارد و همواره تلاش می کند تا بهترین سرویس را به صورت تضمینی و فوری به مشتریان خود ارائه دهد.

✅ما با ارائه خدمات حفر و تعمیر چاه، در آوردن اشیاء از چاه، کول گذاری و … در پایتخت یکبار برای همیشه مشکل چاه شما را حل می کنیم.

 

🔹با کادری مجرب

🔹اکیپ کامل

🔹با قیمت مناسب و کاملا حرفه ای در سریع ترین زمان ممکن با قیمت مناسب و تضمینی

🔹در تمام نقاط تهران، شهریار و دماوند

 

 

ویژگی های حفاری

 

🔸انواع روش های حفاری :

✔️حفاری ضربه ای

دستگاه های حفاری ضربه ای و یا سوندوزها، دستگاه های ساده ای هستند که برای پژوهش های آب یابی بسیار مناسب هستند. از این دستگاه ها بیشتر برای چاه هایی که در داخل سنگ های مقاوم حفر می‌شود، استفاده می‌کنند. اصول کار سوندوز های ضربه ای خرد کردن سنگ هاست که این عمل به وسیله ای مته ای به نام مته حفاری یا ترپان انجام می‌گیرد.

مته ها به طور منظم از ارتفاع ثابتی روی سنگ فرود می‌آیند. دستگاه مجهز به یک خرک چهار قطبی و یا دکل است که مته های حفاری به وسیله یک قرقره برگشت روی آن آویزان می‌گردد.

این مته ها دارای حرکت رفت و آمدی می‌باشند و به منظور اجرای مانور های پایین و بالا رفتن، از دستگاه رفت و برگشت جدا گردیده و به یک وسیله ای به نام چرخ قرقره که برای جاگذاری لوله ها نیز به کار می‌رود، مربوط می‌باشند. خرک های جداشونده، چوبی یا فلزی هستند.

پایه ها روی دال های سیمانی که قبل از مونتاژ دستگاه تهیه می‌شوند، قرار می‌گیرند. دکل های خم شونده یا تلسکوبی، سوندوز های دستگاه های حفاری خود کار قابل حمل را مجهز می‌نمایند. ممکن است که این دکل ها به صورت دائمی در پشت یک کامیون ثابت شده باشند و دکل ها باید به وسیله کابل های محکم روی بلوک های سیمانی ثابت گردند.

✔️حفاری چرخشی

امروزه کاربرد دستگاه های حفاری چرخشی بسیار متداول شده است. این دستگاه ها را می‌توان در هر نوع زمین به کار برد. ولی برتری کاربرد آن ها در زمین های نرم بیشتر است. پیشروی این دستگاه ها در داخل سنگ های سخت به کندی صورت می‌گیرد. در این روش سر مته فولادی که متصل به انتهای لوله فولادی است، از سر چاه چاه به کمک موتور، حرکت دورانی می‌نماید. گل حفاری شده از داخل لوله به درون چاه تزریق شده و از اطراف لوله به سر چاه بر می‌گردد.

گل حفاری شده ضمن خنک کردن سر مته اعمال حمل خرده سنگ هایی که به وسیله سر مته از ته چاه تراشیده شده است، به سر چاه و جلوگیری از فشار طبقات سست و ریزش آن ها به داخل چاه را نیز انجام می‌دهد. با این روش حفاری دورانی چاه های بسیار عمیق حفر می‌گردند.

✔️ روش توربینی

حفاری که در آن سر مته به جای آنکه به کمک لوله فولادی دوران نماید، به وسیله توربینی که به عنوان نیروی محرکه که از گل حفاری شده و یا الکتریسیته استفاده می‌نماید، حرکت می‌کند. در این روش قسمت متحرک تنها سر مته در عمق چاه خواهد بود. بنابراین می‌تواند سرعت دورانی به مراتب بیشتری را داشته باشد. از نظر سرعت عملی که در این روش دارد دارای برتری اقتصادی زیادی است.

 

راه های ارتباطی حفاری طاهری

 

 نام و نام خانوادگی مراد طاهری
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09191188566
 وب سایت
تلگرام
 اینستاگرام
آدرس شهریار

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا