برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

حفر چاه نیمه عمیق در رشت


  • حفر چاه نیمه عمیق در رشت
  • حفر چاه نیمه عمیق در رشت
  • حفر چاه نیمه عمیق در رشت
  • حفر چاه نیمه عمیق در رشت
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 25 آبان, 1399
موقعیت : گیلان رشت سلیماندار

معرفی حفر چاه نیمه عمیق در رشت

 

🔴مجموعه حفاری چاه نیمه عمیق در رشت و حومه با مدیریت آقای صفی زاده با برخورداری از تیم فنی و علمی مجرب با سالها تجربه در زمینه ی حفاری چاه های نیمه عمیق آب ، لوله گذاری ، تحویل آب و ارائه خدمات فنی و مشاوره ای جهت حفاری چاه های نیمه عمیق فعالیت می نماید.

🔹️چاه نیمه عمیق به چاه‌هایی گفته می‌شود که عمق آن‌ها حداکثر ۳۰ تا ۳۵ متر است. از آنجا که چاه‌های نیمه عمیق با دست و به واسطه نیروی انسانی حفر می‌شوند در رده چاه‌های دستی قرار می‌گیرند.

( با شناختی که کادر ما از مناطق رشت و حومه رشت دارند میتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان جهت حفر چاه نیمه عمیق ارائه دهیم )

 

 ویژگی های حفر چاه نیمه عمیق در رشت

 

🔴مزایای چاه های نیمه عمیق :

🔸️ از چاه‌های نیمه عمیق می‌توان برای مصارف خانگی، پر کردن استخر شنا، آبیاری مزارع، باغ، بوستانهای معمولی و گلخانه‌ها و نیز استفاده در دامپروری‌ها و موارد مشابه بهره جست.

🔸️بعضی از چاه هایی که به وسیله دست حفر می‌شوند، چاه نیمه عمیق می‌گویند و برخی دیگر چاه هایی را که تا عمق حداکثر 30 تا 32 کنده می‌شوند، چاه نیمه عمیق می‌نامند. عده ای دیگر چاه هایی که تا اولین سفره ی آب زیرزمینی حفر می‌شوند، چاه نیمه عمیق می‌گویند.

🔸️عده ای دیگر می‌گویند که تا وقتی که کیفیت آب در زیر زمین تغییر نکند، چاه حفر شده در آن چاهی نیمه عمیق است. اما نظر غالب این است چاهی که تا اولین سفره ی آب زیرزمینی حفر می‌شود، چاهی است نیمه عمیق به شرطی که عمق آن از 100متر تجاوز نکند.

 

راه های ارتباطی با حفر چاه نیمه عمیق در رشت

 

 نام و نام خانوادگی آقای صفی زاده
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه 09116165240
 تلگرام
 اینستاگرام
 وب سایت
 آدرس گیلان

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا