برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
ساختمان

حمل نخاله و پخش مصالح


  • حمل نخاله و پخش مصالح
  • حمل نخاله و پخش مصالح
  • حمل نخاله و پخش مصالح
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 5 اسفند, 1399
موقعیت : تهران

معرفی حمل نخاله و پخش مصالح

 

🔴حمل نخاله و پخش مصالح بانیسان کمپرسی تمام نقاط تهران

✅یکی از موارد ناگزیر در صنعت ساخت و ساز و به ویژه تخریب سازه ، تولید نخاله های ساختمانی است. در واقع نخاله های ساختمانی که با نام ضایعات ساختمانی و پسماندهای ساختمانی نیز شناخته می شوند؛ به ضایعات باقی مانده از فعالیت های عمرانی همچون ساخت و ساز ، بازسازی و یا تعمیرات گفته می شود. این پسماند ها در دسته پسماندهای عادی قرار می گیرند.

⬅️حمل نخاله توسط با نیسان کمپرسی

⬅️فروش مصالح (ماسه سیمان گچ سفال اجر پودرسنگ و….

⬅️خرید ضایعات اهن مس چدن الومینیوم کارتن و …..

⬅️شبانه روزی باقیمت مناسب

✔در صورت نیاز به دریافت خدمات و یا اطلاع از قیمت حمل نخاله ساختمانی در تهران می توانید درخواست خود را از طریق تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی ها و تجربه افراد مختلفی که تجهیزات و ماشین آلات مرتبط و مورد نیاز در این زمینه دارند، استفاده نمایید.

 

ویژگی های حمل نخاله و پخش مصالح

 

🔴نخاله چیست؟

🔸️به پسماند و بقایای مصالحی که بعد از تخریب سازه‌ها به جا می‌مانند نخاله های ساختمانی می‌گویند. حمل و نقل نخاله عموما کارآسانی نیست و این کار توسط نیرهای متخصص و شرکت های خدمات ساختمانی انجام میشود.
🔸️به طور کلی نخاله ساختمانی، شامل مواد ضایعاتی که بر اثر ساخت و ساز و یا فعالیت های تخریبی ساختمان به وجود می آیند. پسماندهای حاصل از بازسازی، تعمیر پلها، حوادث طبیعی، آسفالت کاری  و … همگی جز نخاله های ساختمانی هستند. ضایعات مصالح ساختمانی شامل عایق، میخ، سیم برق، میلگرد، تیرآهن و … است. نخاله های ساختمانی حدود 30 درصد از کل ضایعات جامد و بیش از نیمی از پسمانده های شهر را تشکیل میدهند. اگر این پسماند ها ساختمانی به درستی مدیریت و منترل نشوند میتواند ثاثیرات زیان باری به محیط زیست و انسان ها داشته باشند.

 

راه های ارتباطی با حمل نخاله و پخش مصالح

 

 نام و نام خانوادگی
 شماره تماس ثابت
 شماره تماس همراه
سامانه پیامکی
واتس اپ و تلگرام
 اینستاگرام
 آدرس

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا