برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
کسب و کار

خدمات بازرسی کالا در مشهد


  • خدمات بازرسی کالا در مشهد
  • خدمات بازرسی کالا در مشهد
  • خدمات بازرسی کالا در مشهد
  • خدمات بازرسی کالا در مشهد
شرح
نوع : خدمات
تاریخ : 17 دی, 1399
موقعیت : مشهد - رضا شهر

معرفی خدمات بازرسی کالا در مشهد

 

✅از مسائل مهمی که برای خریداران و واردکنندگان کالا از خارج از کشور بسیار حائز اهمیت بوده به طوری که به یک دغدغه دائمی برای آنها تبدیل شده است عدم اطمینان به طرف مقابل در هنگام انجام معاملات بین المللی و خرید کالاست. در برخی مواقع ممکن است تاجر در مورد پایبندی کشور مبدا به تعهداتش در خصوص کیفیت و کمیت کالا تردید داشته باشد. اما یکی از ابزارهایی که می‌تواند در این راستا کمک ویژه ای به خریدارکالا کند و منجر به کسب اعتماد و امنیت خاطر وی شود ، فرآیند بازرسی کالاست

✅شرکت بازرسی خبرگان بین المللی در تمامی امور مربوط به بازرسی کالا شامل نامه پذیرش بانکی،گواهی بازرسی در مبدا و مقصد ( ic – coi ) و … با سرعت بالا همچنین با داشتن شعب در کلیه گمرکات آماده ارائه خدمات می باشد .

✅همچنین این بازرسی تنها نماینده رسمی شرکت بالتیک کنترل در ایران میباشد و آماده همکاری جهت صدور گواهی بازرسی در مبدا برای وارد کنندگان نهاده های دامی و ……میباشیم .

◾مدیریت : مدیریت شعبه استان های خراسان
۰۵۱۳۸۷۶۸۶۱۰-۱۳
۰۹۱۵۶۰۰۱۱۶۲
۰۹۱۵۳۰۵۱۱۶۲
۰۹۱۲۸۴۶۱۱۶۲

 

 ویژگی های خدمات بازرسی کالا در مشهد

 

🔸️در طی فرآیند های مربوط به بازرسی کالا، یک سری فعالیت ‌ها از قبیل تحویل، پرداخت، بررسی ادعاها، تنظیم مجوز ها، اطمینان از مرغوبیت کالا و جلوگیری از ورود و صدور کالای نامرغوب و غیره  براساس گواهی بازرسی کالا،  انجام می شوند. بازرسی کالا  اغلب یک آزمایش منظم یا ارزیابی رسمی است. در فعالیت ‌های تجاری، بازرسی شامل اندازه‌گیری ‌ها و تست ‌هایی است که برای تایید ویژگی‌های خاص موجود در کالای وارداتی در نظر گرفته می‌شوند. نتایج معمولاً با الزامات و استانداردهای مشخص برای تعیین این که آیا آیتم های موجود در کالا هم‌ راستا با ویژگی های گفته شده از قبل می باشد یا خیر در نظر گرفته شده و  اغلب با یک روش بازرسی استاندارد در محل برای اطمینان از بررسی سازگاری مقایسه می‌شوند.

 

راه های ارتباطی با خدمات بازرسی کالا در مشهد

 

 نام و نام خانوادگی آقای سزاوار رحمت
 شماره تماس ثابت ۰۵۱۳۸۷۶۸۶۱۰-۱۳
 شماره تماس همراه ۰۹۱۵۶۰۰۱۱۶۲۰۹۱۵۳۰۵۱۱۶۲۰۹۱۲۸۴۶۱۱۶۲
 تلگرام 09156001162
سایت tie-co.com
ایمیل [email protected]
 آدرس مشهد . پیروزی ۶ نوکاریزی ۴/۳ پلاک ۴۷

 

هنگام تماس با صاحب آگهی، اعلام کنید که از طریق سایت نیازمندی ها تماس گرفته اید .موقعیت
بالا